Побутовий камінь, бут у Харкові

Зв'язатися з нами

Найменування Євро Камаз, татра  Камаз  Зіл
 
+ Доставка 800 грн. (До 16 м3)

+ Доставка 700 грн. (До 8 м3)

+ Доставка 500 грн. (До 5 м3)
Бут (Кременчук) фр. 150 – 450 мм.

 Ціна – 1000 грн

Ціна – 1000 грн
 
Ціна – 1000 грн
 
Бут (добірний) фр. під замовлення
1 м3 - 50 грн (вибірка буту, ручний відбір)

 

Купити бутовий гранітний камінь у Харкові

Яким кольором буває камінь у Харкові?

Бут гранітна порода, завжди надійний і міцний камінь незалежно від кольору та відтінку. Купити бутовий камінь у Харкові можна у колірних гаммах:

 1. Сірий гранітний камінь.
 2. Сіро рожевий камінь.
 3. Червоний.
 4. Зелений 

Ціну на кольоровий бутовий камінь уточнити завжди можна у менеджера по телефону, вказаних у розділі контакти.

Камінь бут, його роль у будівництві?

Сучасний ринок будівельних матеріалів має настільки широке різноманіття, що часом навіть дуже досвідчений у будівництві фахівець не може встежити за цими змінами. Тоді що ж говорити про простих обивателів, які якщо й знають щось про будівництво, то, швидше за все, лише якісь базові поняття. Ось, наприклад, у сфері будматеріалів останнім часом дуже часто став використовуватися бутовий камінь. З кожним роком приходять інноваційні закордонні оздоблювальні та кладочні матеріали, але бутовий камінь був і завжди буде на нашому будівельному ринку. Минулого 2018 року бутовий камінь був найкращим матеріалом у будівельному сегменті. Ціна бутового каменю порівняно з іншими матеріалами була досить низькою. Бут купити для повидання цоколів було вигідно, 

Чому ж бут? А тепер задайте собі питання: що ви знаєте про бут, його властивості і застосування? Напевно не дуже багато, тому ми вирішили докладніше познайомити вас з цим, без перебільшення, універсальним компонентом для будівництва, який зараз набув дуже широкої поширеності. Бутовий камінь його міць, чоловіча харизма, надійність на віки та довговічність у будь-яких умовах виділяють його на перші місця у будівельному сигменті. Ціна буту у Харкові в таблиці вище, а історія бутового каменю викладена нижче. 

Бутовий камінь фото

Що таке камінь бут?

Бутовий камінь (бут) - це будівельний матеріал, представлений у формі шматків гірської породи, одержуваних у результаті розробки вивергнутих або осадових порід.

За своєю формою та зовнішнім виглядом, сучасні види бутового каменю можуть бути рваними (мають неправильну форму), постільними та плитчастими. Основними топовими переважними властивостями та характеристиками даного матеріалу є - висока міцність, надійність, довговічність, хороша гідроізоляція та порівняно невисока ціна

Де використовується бутовий камінь?

На сьогоднішній день, бут широко застосовують як складовий елемент для зведення стін та фундаментів, при будівництві автомобільних доріг, кладки цоколів і навіть будинків, гідротехнічних споруд, а також як оздоблювальний матеріал для водойм, басейнів, парканів, доріжок у саду тощо. На піку популярності укладання бутового каменю в габіони. Бутові габіони - спеціальні сітки геометричної форми, які укладають бутовим каменем щільно друх до друга. таким чином роблять різні паркани, вимощення які здатні робити ландшафтний дизайн вишуканим та унікальним. 

Зважаючи на свою високу універсальність і надійність, бутовий камінь застосовується не тільки як будівельний, але і як декоративно-оздоблювальний матеріал. З його допомогою проводять облицювання фасадів будівель, внутрішнє оздоблення приміщень, а також декоративне оформлення фонтанів та ландшафтного дизайну. Неповторність форм, а також унікальність кольорів та структури роблять бути одним з найпопулярніших матеріалів для оформлення зовнішнього фасаду будинку під «дикий» камінь.

Чому потрібно купити бут у Харкові саме тут:

 1. Гранітний камінь завжди є в наявності.
 2. Ціна бут у Харкові - найкраща у місті.
 3. Оперативна доставка побуту по Харкову.
 4. Доставка в будь-яких обсягах Зил, Камаз.
 5. Зручна оплата готівкою на місці або на карту привату, є ПДВ.
 6. Легкість замовлення на один дзвінок.

Завдяки нашій компанії, ви завжди зможете купити побут у Харкові в будь-яких обсягах з доставкою безпосередньо на будівельний об'єкт чи майданчик. Ми поставляємо якісний бутовий камінь за ціною кременчуцького виробництва на найвигідніших умовах у місті та області.

Історія каменю бут (бутового каменю)

Камінь займає більшу частину в історії людини ще з далекої відомої на слуху - кам'яним віком. Камінь використовувався у кам'яному віці скрізь. Посуд, зброї, молотки, списи та багато предметів мали цінність у цьому щільному матеріалі. Камінь у будівництві застосовували давно, його знімали матеріал щастя. У кожній країні в кожному континенті будівлі з каменю залишили друк в будівництві з минулих тисячоліть до сьогодні. Культури та різні національності будували по-справжньому дивовижні будівлі, за якими приховані тисячі життів. Єгипетські піраміди, Китайська стіна, підземні лабіринти Анатолії – яскравий приклад довговічності та надійності будівельного каменю.

Продовжуючи бутовий будівельний камінь застосовували Індійське плем'я травня для будівництва своїх святилищ. Римляни звели сьоме диво світла з каменю – колізей. Італія, Іспанія, Греція, Мала Азія, Північна Африка в історії будівництва бут і є будівельний бутовий камінь. Середньовічний час у Центральній частині Європи відзначено будівництвом замком та заміськими палацами. 

Історія будівельних матеріалів міцно у всіх географічних куточках світу має бутовий валун, будівельний камінь, бут завдяки кращим властивостям як у минулому, так і теперішньому.  

Для більш детальної інформації та оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, номери яких вказані на сайті. Чекаємо на ваші дзвінки і готові в будь-який момент відповісти на запитання! Не витрачайте час задарма - телефонуйте і замовляйте зараз!


Дізнатись у 2015 році ціни на червону цеглу в Харкові можна у нас. Тільки актуальна вартість згідно з останніми змінами курсів валют.

 

 
Побутовий камінь
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (5)

 1. Даниил 08 января 2020, 15:48
  Бутовый камень 100-300мм брал на забор. Заказал по телефону и Марины. Ребята привезли в указанный мною час, и выгрузили под бетонный фундамент. Отличный камень даже соседям понравился.
  1. Мария 08 января 2020, 15:48
   Цена на бутовый камень в Строй доставка как визде дорого но качеством довольна. Заказала камень на забор, строители сказали что камень отличный и даже уточняли где заказывала его. Спасибо благодарна вам за качественный камень.
   1. Тарас 08 января 2020, 15:47
    Строй доставка в Харькове хороший поставщик бутового серого гранитного камня. Рекомендую смело Всем.
    1. Василий 08 января 2020, 15:47
     Бутовый камень здесь всегда отличного качества. Всегда покупаю только тут, помимо бута беру песок и цемент. Всё доставляю всегда быстро и точно спасибо
     1. Сергей 08 января 2020, 15:47
      Найти в Харькове качественный бут не так просто. Однако, когда обратился в компанию Строй-Доставка, мне без проблем привезли необходимое количество.