Вантажники у Харкові

Зв'язатися з нами

Послуги вантажників Ціна

Вантажники (навантаження, знесення, підйом)

 Договірна

 

Машина для вивезення сміття Харків  Ціна вивезення сміття

Вивіз сміття ЗІЛ до 5 м3

 

від 750 грн.

 

Вивіз сміття Камаз до 9 м3

від 1000 грн.

Вивіз сміття Євро камаз до 12 м3

від 1200 грн.

Екскаватор навантажувач JSB

хв 3 години 2750 грн.

 

 

Вивіз сміття, послуги вантажників, навантажувачівУсім, кого цікавлять досвідчені та професійні вантажники у Харкові, наша компанія обов'язково зможе допомогти. Ми надаємо професійних вантажників з послугою – вивіз сміття у Харкові та Харківській області. Наші співробітники зможуть швидко, якісно та абсолютно недорого підняти, спустити, завантажити та розвантажити будь-які види вантажів.

Нас викликають:

 • для вивезення будівельного сміття та ґрунту;
 • при переїздах квартир та офісів;
 • для перевезення сипких та великовагових вантажів;
 • для транспортування будматеріалів та сировини.
 • вивіз сміття зил
 • вивіз сміття камаз
 • вивіз сміття Євро камаз

Якщо є потреба терміново доставити, прибрати або перевезти різні види вантажів — наші майстри завжди готові впоратися з поставленими завданнями. Ми візьмемо на себе всі труднощі, пов'язані з правильною організацією та здійсненням переїздів.

Якщо ви щойно закінчили ремонт в будинку або в квартирі і у вас накопичилося безліч будівельного сміття - звертайтеся до нас. Наші співробітники оперативно приїдуть за вказаною адресою, самостійно завантажать сміття та вивезуть його для подальшої утилізації. Це дозволить вам суттєво заощадити свій час та сили.

Вирішили переїхати на інше місце проживання? Це також не стане для нас великою проблемою! Досвідчені вантажники Харків акуратно перевезуть меблі, обладнання та апаратуру у будь-який район Харкова та області. Крім того, ми завжди готові допомогти з офісними переїздами, а також з переїздами магазинів і торгових точок.

Додаткові послуги:

 • навантаження/розвантаження складів, автомобільних фур та вагонів;
 • вивезення земельного ґрунту після проведення будівельних або ремонтних робіт;
 • Доставка будівельних матеріалів.

Основні переваги нашої фірми:

 • гарантовано високу якість та рівень обслуговування клієнтів;
 • оптимальні ціни на послуги;
 • професійний підхід;
 • вигідні пропозиції для великих та постійних клієнтів.

Замовте послуги вантажників для вивезення сміття, зателефонувавши за телефонами, які вказані на сайті. Ми завжди готові допомогти з вивозом будівельного сміття і зробити свою роботу професійно та якісно!


Хочу купити керамзит у Харкові  - якщо вас цікавить таке саме питання, перейдіть за посиланням. 

 
Вантажники
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:2

Відгуки (4)

 1. Дмитрий 08 января 2020, 15:38
  У меня на объектах часто приходится освобождать место и вывозить строй мусор. Звоню только суда быстро, надежно, цена как у всех, всегда можно дозвонится. Работаю на протяжении 3 лет с строй доставкой и всём своим знакомым рекомендую.
  1. Екатерина 08 января 2020, 15:38
   Звонила в компанию с задачей вывоз мусора. Утром приехали ребята все снесли вниз, приехал автомобиль и все увёз. Работают на отлично, рекомендую.
   1. Михаил 08 января 2020, 15:38
    Очень крепкие ребята и работают они быстро. Я бы сам выносил эти мешки несколько недель, а они справились буквально за полдня.
    1. Александр 08 января 2020, 15:37
     Парни молодцы! Они очень помогли мне, когда нужно было вывезти старых хлам из своей квартиры, в которой я делал ремонт. Очень понравилось, как они работают.