Біла цегла в Харкові

Зв'язатися з нами

Найменування Євро Камаз  Камаз  Зіл
 

Цегла силікатна
Біла (Куряж)

 
650 шт – 3100 грн.
Доставка цегли

- 1200-1600 грн

(До 5-7 клітин)
 

650 шт – 3100 грн.


+ Доставка-1000 грн

(До 4 клітини)

650 шт – 3100  грн.


+ Доставка-900 грн

(До 1 клітини)

Цегла силікатна
Біла (Куряж)

  270 шт – 1485 грн.

+ доставка

  270 шт – 1485 грн.

+ доставка

  270 шт – 1485 грн.

+ доставка

Цегла біла силікатна

по штучно

  1 шт – 6.20 грн
доставка від 200 грн.

  1 шт – 6.20 грн
доставка від 200 грн.
   1 шт – 6.20 грн
доставка від 200 грн.

 

Цегла біла у Харкові

 

Реалізуємо оптом та в роздріб цегла силікатна  в Харкові. Наша компанія здійснює постачання високоякісної білої цеглини в будь-яких обсягах за вигідною ціною. Продаж здійснюється поштучно або клітинами, ціни варіюються від обсягів продукції, що купується.

Цегла білий фотоБіла або, як його прийнято називати, полуторна силікатна цегла - ця будівельна матеріал дуже затребувана, яка використовується при зведенні житлових будинків, виробничих будівель, стін, перегородок, несучих конструкцій, армопоясів, застосовується для облицювання фасадів, а також для проведення різноманітних ремонтно-оздоблювальних робіт у квартирах та домоволодіннях. На сьогоднішній день, розрізняють у продажу кілька основних різновидів силікатної цегли: полуторна, одинарна, лицьова (облицювальна), повнотіла і з полегшеною вагою з отворами пустотіла. Кожен з цих видів має свої особливості у властивостях і технічних характеристиках, тому область застосування у кожного своя.

Основні переваги, властивості якими характеризується силікатна цегла:

 • має широке різноманіття різновидів, які дають можливість легко підібрати найбільш підходящий варіант саме Вам;
 • Силікатна цегла купити дешевше ніж червона керамічна цегла;
 • забезпечує значну економію коштів у супутніх матеріалах цементу та піску розчину кладки завдяки полуторному розміру;
 • є екологічно чистим і повністю нешкідливим матеріалом, що складається з піску та вапна;
 • стійкий до довкілля, пристосований до морозів, перепадів температур та вологості;
 • несе тривалий термін служби;
 • володіє хорошими теплоізоляційними властивостями і гарною звукоізоляцією в стінах.
 • має високу міцність на стиск Марка М-150.

При цьому важливо відзначити, що незважаючи на досить хороші властивості і показники, вартість даного будівельного матеріалу залишається цілком доступною. У зв'язку з цим замовляють його цілими КАМАЗами про запас, адже дуже часто виникає спонтанна необхідність щось побудувати або покласти цегляну кладку. Природно, чим якісніший вибраний вами матеріал, тим міцнішим і надійнішим буде вся конструкція, тому перш ніж робити вибір, необхідно вивчити питання якості та характеристик.

ВАЖЛИВО: виробництво селікатної цегли в 2019 році розширилося і має 2 лінії, стара лінія та нова лінія. Нова лінія прийняла передові технології німецького виробництва, біла цегла стала рівнішою. Упаковується цегла першої лінії по 360 шт у пачках.  

Характеристики

А ось характеристики, на які слід звернути увагу, вибираючи силікатну цеглу.

Важливий фактор для покупки силікатної білої цегли його міцність з маркою м-150 на стиск, ця щільність прирівнює його до бетону і витримує тиск 150 кг на 1 см2.

Водопоглинання цегли - характеристика, яка має безперечно першорядну важливість для будь-якого будівельного матеріалу, що бере участь у кладці. Зокрема, силікатні білі цеглини відповідають досить високим граничним показником пористості – до 6%. Ця властивість з цифрою, як правило, залежить від великої кількості основних факторів, серед яких важливий склад зернової структури або суміші цегли, показник тиску в процесі ущільнення формування пресом, рівень формувальної вологості суміші і так далі. Якщо показник водопоглинання при формуванні силікатної цеглини знижується нижче відмітки в 6%, цей факт може значною мірою скоротити його фізичні властивості, міцність і довговічність.

Морозостійкість цеглини або стійкість до холодів. Показник морозостійкості селікатної цегли грає важливу роль у надійності в термін експлуатації цоколя або будинку, тієї чи іншої конструкції, з якої він побудований. Виходячи зі ступеня стійкості силікатна цегла біла має шкалу здатну до якої, матеріал готовий до циклів заморозки під впливом низьких температур. Білій сучасній силікатній цегли встановлюють маркування - F15, F25, F35 і F50.

Висока стійкість до погодних умов – атмосферного середовища. Дуже важливий компонент, який визначає зміну властивостей цеглини при комплексному впливі на неї різних атмосферних явищ. До таких явищ можна віднести зміни вологості повітря, вплив опадів, потрапляння прямих сонячних променів тощо. Зокрема, найбільш атмосферостійкою вважається силікатна цегла, яка виготовлена ​​з кремнеземисто-вапняного складу.

Жаростійкість. Силікатна цегла білого кольору є стійкою до впливу на неї високих температур. Більш того, при нагріванні до температури вище 200°С, його міцність, щільність, міцність та довговічність значно збільшуються. Надійність саме з цієї причини більшість сучасних камінів і печей будують саме з нього. Також димохідні канали від котлів і камінів викладаються саме з силікатної цегли.

Буд-Доставка - довіряйте найкращим!

Потрібен хороший товар із доставкою додому? Затіяли будівництво і шукайте надійного постачальника будівельних матеріалів? Замовляючи силікатну цеглу  Харків у нас, ви зможете отримати гарантовано якісний будівельний матеріал з доставкою в будь-який район міста та області. Щоб зробити замовлення на придбання силікатної цегли, вам необхідно просто зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Наші консультанти неодмінно приймуть вашу заявку, а також нададуть відповіді на будь-які запитання. Звертайтесь!


Чи потрібні нам вантажники у Харкові - думки експертів з цього приводу, а також актуальні розцінки на даний спектр послуг.

 

 

Завантажити прайс

Біла цегла
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:5

Відгуки (2)

 1. Мухаммед 06 января 2020, 15:40
  Заказываю здесь белый кирпич, хорошо привозят, недорогая цена
  1. Роман 06 января 2020, 15:40
   Нужен был хороший белый кирпич. Обзвонил несколько десятков объявлений, но подходящего по цене предложения так и не нашел. К счастью, помогли сделать правильный выбор в компании Строй-Доставка.