Фанера у Харкові

Зв'язатися з нами

ФотоНайменуванняЦіна, грн.
Фанера 1525*1525 4мм 172
Фанера 1525*1525 6мм 320
Фанера 1525*1525 8мм 329
Фанера 1525*1525 10мм 369
Фанера 1525*1525 12мм 395
Фанера 1525*1525 15мм 239
 

Те, що кожному відомо під словом "фанера", насправді деревно-шарувата плита. Цей будівельний матеріал складається з декількох шарів (від трьох і вище) спеціально підготовленого шпону, що з'єднується між собою шляхом склеювання. Для того, щоб підвищити міцність, виробник укладає шари таким чином, щоб волокна деревини кожного шару перпендикулярні один одному. Таким чином, якщо потрібно купити фанеру високої якості, шарів має бути не менше трьох.

Якщо розглядати цей будівельний матеріал за видами, варто відзначити, що фанера вологостійка найбільш популярна серед споживачів. Це говорить про те, що навіть для вуличних робіт фанера підходить якнайкраще. Звичайно, після певного етапу обробки фанера стає просто незамінним матеріалом у суднобудуванні, авіаційній промисловості, виготовленні меблів та виробництві мікрофлюїдних чіпів. А фанера ламінована досить поширена при обробних роботах, а також для утеплення підлог та стін.

Ремонтні роботи, при яких використовується виключно якісний матеріал, завжди приносять задоволення від самого процесу. Щоб підлоги в житловій кімнаті завжди залишалися теплими і не пропускали протягів, варто розглянути такий матеріал, як фанера для підлоги. Але при цьому варто купити більш дешевий аналог і все може бути зіпсовано назавжди. Сучасний світ пропонує безліч варіантів фанери, на яку варто звернути увагу, якщо це фанера епіцентр. Тільки тут Ви знайдете найвигідніші пропозиції, що відповідають параметрам «ціна-якість». Такий варіант будівельного матеріалу, як вологостійка фанера, найчастіше маркується ФК або ФСФ, що означає підвищену вологостійкість.

Де використовується фанера?

Ламінована фанера досить широко поширена в меблевому виробництві, коли потрібно створити виріб підвищеної міцності та надійності. Таким чином, якщо Ви купуєте меблі з фанери високого класу, значить, можете розраховувати на тривалий термін експлуатації. Існує також такий вид, як гнучка фанера. Саме вона лягає в основу химерних та незвичайних форм для меблів, які потім презентують на різних виставках та дизайнерських конкурсах. Тому, якщо фанера для меблів була зроблена відповідно до всіх стандартів, тоді Ваш будинок наповниться затишком і гармонією на багато років уперед.

Варто окремо розглянути такий вид фанери як фанера для опалубки. Так як сам процес опалубки досить серйозний і вимагає підвищеної уважності, то і витратні матеріали при цьому повинні відповідати всім заявленим параметрам. Основні вимоги до фанери для опалубки можна охарактеризувати як міцність та стабільність у геометричних розмірах, а також положення у просторі.

Фанера, яка може бути меншою за своєю товщиною, але при цьому, не поступатись як опалубною, називається фанера інтер'єрна. Разом з цим видом варто відзначити фанера для лазерного різання. І якщо за такими характеристиками, як товщина або довжина вони можуть бути значно меншими від інших видів фанери, то міцність і довговічність у них залишаються ті ж самі. Таким чином, незважаючи на те, якому виду фанери Ви віддаєте перевагу або якого потребує Ваше будівництво, параметри якості та надійності завжди повинні бути найвищими.

Такий показник, як ціна, часом відлякує потенційного замовника, але при цьому може створювати здорову конкуренцію на ринку. Адже кожен споживач повинен розуміти, що чим вища вартість виробу, тим вища його якість. І таким чином кожен починає вибирати за своїми можливостями!

 
 
Фанера
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (0)