Плити ОСБ у Харкові

Зв'язатися з нами

ФотоНайменуванняЦіна, грн.
Плита вологостійка OSB-3 EGGER 6 мм. 247
Плити вологостійкі OSB-3 Kronospan 8 мм. 249
Плита вологостійка OSB-3 Kronospan 10 мм. 255
Плита вологостійка OSB-3 Kronospan 12 мм. 320
Плита вологостійка OSB-3 Kronospan 15 мм. 380
Плита вологостійка OSB-3 Kronospan 18 мм. 443
Плита вологостійка OSB-3 Kronospan 22 мм. 574
 

Зробити у квартирі якісний ремонт просто неможливо без гарних витратних матеріалів. Таким чином, якщо говорити про те, що вологостійка плита ОСБ є найбільш поширеним будівельним матеріалом . Цей продукт складається з щільно пресованих тирси, які в свою чергу створюють тверду основу для матеріалу, що використовується не тільки при внутрішніх роботах, але і при зовнішніх.

Сполучна речовина, що допомагає тирсі щільно бути спресованими, називається синтетична смола. І, у разі не якісно виготовленої основи для таких смол, можна отримати алергічні реакції організму, а також різні дихальні захворювання. Варто завжди дуже уважно підходити до такого питання як якість компонентів, з яких складається необхідний Вам товар.

Купити плиту осб можна у спеціалізованих будівельних магазинах, що займаються продажем відповідних матеріалів. Але при цьому варто звернути увагу на країну виробника того чи іншого продукту, адже на сьогоднішній день існує багато підробок і недоброякісних аналогів. Якщо ремонт передбачається в квартирі, тоді плита осб для підлог підходить ідеально. В даному випадку, для того, щоб надалі рівно укласти остаточне поверхневе покриття, такі плити просто потрібні. Вони згладжують всі нерівності підлоги і надають йому більш закінченого вигляду, ніж бетонний розчин, наприклад.

ОСБ для внутрішніх робіт

Також можна розглянути такий варіант, коли плита ОСБ для внутрішніх робіт, використовується як облицювальний матеріал. Це також дозволяє вирівняти всі вади стін, допущені при будівництві приміщення або виникли в процесі експлуатації цих стін. Такий якісний будівельний матеріал широко поширений серед тих, хто вміє цінувати якість і уважно стежити за ціновою категорією. Адже саме ціна дозволяє використовувати в масштабному будівництві та поодиноких ремонтах такий матеріал, як плита ОСБ для стін.

Серед безлічі переваг можна виділити кілька основних характеристик, за якими плита веде на ринку будівельних матеріалів:

  • Чи не піддається впливу різних комах, а також грибкових мікроорганізмів;
  • При зміні стандартних розмірів (розпилювання) залишається рівний зріз, що не має тріщин і сколів.
  • Досить добре тримає цвяхи та шурупи.
  • Має незначну вагу в порівнянні з іншими аналогічними плитами.

Крім того, що даний будівельний матеріал широко використовується для внутрішніх робіт, плита ОСБ для зовнішніх робіт не поступається за своєю популярністю. При будівництві мансард, альтанок та облицювальних роботах застосування дерев'яно-стружкових плит дуже поширене. Деякі фахівці вважають, що саме такий підхід у будівництві є сучасним та новаторським. При цьому без плт осб не обходиться меблеве виробництво, використовуючи їх при виготовленні каркасних меблів.

Тому якщо на горизонті з'являються думки про ремонт, значить потрібно запасти плитою осб. Саме цей матеріал допоможе вирішити безліч проблем із нерівними стінами та підлогами, а також складе відмінну конкуренцію для покрівельних робіт, як основа перед укладанням шиферу. Ніколи не варто економити на тому, переробка чого потім може обійтися в більшу суму, ніж початкова. А застосування плити осб гарантує якість та довговічність своєї експлуатації. Таким чином, вибираючи найкраще, ми робимо ставку на успіх і якість, що неодмінно принесе саме той результат, про який спочатку було заплановано.

 
Плити ОСБ
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (0)