Пісок у Харкові гірський митий

Зв'язатися з нами

Кількість кубів (м3) Ціна, грн. (гірський)  Ціна, грн. (митий)  Авто
Зил 2 – 4, 5 м3

 1400 – 1800 грн.

(з доставкою)

 1800 – 2200 грн.

(з доставкою)

 
Камаз До 8 м3

2300 – 2700 грн.

(з доставкою)  

3000 – 3700 грн.

(з доставкою)

 

Євро Камаз

До 12 м3

 

 3000 грн.

(з доставкою)

 

4500-4900 грн.

(з доставкою)

 

Фатон, татра

До 18 м3

 4400 грн.   6100 грн.  

1 мішок піску

об'єм 0,03 м3

(45 кг. або 3 відра)

 19 грн. 23 грн.   

 

пісок харків

Ціна на піски вказана з доставкою по Харкову залежить від відстані від безлюдівського кар'єру. 

Ціна піску за готівку, ПДВ є + 20%

cena-aktual-pesok 

Пісок з ПДВ у Харкові

Будівельний пісок завжди є в наявності і застосовується в будівництві за своїм призначенням. 

Різні піщані кар'єри мають різну фракцію піску: 

 • Крупнозернистий пісок – безлюдівський митий кар'єр.
 • Дрібнозернистий пісок – жихарський митий пісок.
 • Рівномірне зерно піску має гірський пісок (природний).

Фотографії або візуальна відмінність піску від гірського на сторінці нижче

купити пісок у Харкові - гірськийКупити Митий Безлюдівський пісок у Харковікупити митий жихарський пісок

Здрастуйте Харків'яни та гості нашого міста, раді вітати всіх Вас шановні відвідувачі нашого сайту. Опинившись тут на сторінці Безлюдського піщаного кар'єру Ви хочете купити пісок у Харкові? Звертайтеся завжди тільки до нас, і ви не пошкодуєте! Наша компанія продає оптом гірський та митий пісок самовивозом або з доставкою по Харкову та Харківській області. Ми є одним з найбільших постачальників будівельних матеріалів та сировини у регіоні, тому зможемо забезпечити гарантовано високу якість продукції та конкурентні ціни.

Пісок фото

Будівельний пісок є незамінним будівельним матеріалом у будь-якому будівництві, який застосовується як складовий компонент при виготовленні бетону та різних розчинів, левову частку піску застосовують у роботах нульового циклу.

Ми пропонуємо виключно якісний пісок, ціна якого значно нижча, ніж у інших постачальників. Після видобутку з кар'єру в Безлюдівці, пісок проходить промивання та просіювання. Це дозволяє звести до мінімуму відсоток вмісту сторонніх компонентів та домішок як глини, каміння, черепашок, шишок тощо.

Відсутність сторонніх домішок значно підвищує природні властивості піску. Додається в розчин, він істотно покращує його характеристики міцності, а також забезпечує високу надійність і довговічність конструкцій, що зводяться.

6 причин чому потрібно замовити доставку піску Тут:

 • Низька ціна при високій якості піску.
 • Завжди менеджер зв'язку для ваших замовлень.
 • Досвідчені водії із великим стажем роботи.
 • Величезний автопарк для оперативного транспортування матеріалу.
 • Зручна оплата за пісок як за готівку, так і безготівкові.
 • Завжди пісок гірський і митий як у мішках так на валом.

Народна мудрість говорить: найкращий час побудувати будинок 10 років тому, як найкращий час купити пісок сьогодні.

Телефонуйте, замовляйте оперативне виконання будь-яких ваших замовлень, наперед Вам вдячні.

будівельний пісок

Основні властивості піску: 

 • Питома маса - 2,65 г/см3;
 • рівень щільності при природній вологості - 1,45 г/см3;
 • показник вологості - 4%;
 • наявність домішок – 0,05%;
 • рівень модуля крупності - 1,8;
 • насипна щільність піску в сухому вигляді - 1,5 кг/м3.

Де застосовують пісок?

Насправді область застосування даного будівельного матеріалу дуже широка і різноманітна. Сьогодні його активно використовують при виробництві бетону, виробів ЗБВ, асфальтових сумішей, дорожньому будівництві, як наповнювач для різних барвників, укладання теплових мереж, труб, кабелів, а також при виготовленні цементних розчинів, влаштуванні дренажних систем, септиків та проведенні різних робіт кладок.

Пісок застосовують у виробництві скла, у складі будівельних матеріалів для кладки - цегла, газоблок і багатьох різних блоків. Пісок знайшов своє місце не лише у будівельній діяльності, а й у створенні штучних пляжів та островів, благоустрої дитячих майданчиків, пісочниць, парків та скверів використовується у пожежній галузі для гасіння пожеж.

Велика норма піску доставляється самоскидами на пряму з Безлюдівського кар'єру для планувальних та засипальних робіт, останнім часом активно використовується для ремонту у квартирах фасований пісок у мішках.


Читайте також про бетон у Харкові - корисна інформація.


Види піску

Існує досить усталений стереотип про те, що вибрати пісок досить просто. Багатьом з тих, хто не дуже добре розуміється на різновидах цього будматеріалу, він здається однаковим, проте це далеко не так. Сучасні види піску мають багато відмінностей, тому їх застосовують у різних сферах будівництва. Однією з головних характеристик цього матеріалу є його класифікація щодо місця походження.

Давайте спробуємо разом розглянути ті різновиди піску, які зустрічаються сьогодні в Харкові та найближчих областях.

Колірна гама пісків у природі в основному від світло-жовтого до оранжевого, але зустрічаються і чорний, червоний, рожевий і навіть зеленого забарвлення. Колір піску залежить від зруйнованих мінералів часом. Харків має якісний будівельний митий та природний кар'єрний пісок, який видобувається у Безлюдівському кар'єрі та є жовтого кольору. 

Річковий (митий пісок)

ціна на піски у Харків

Один з найпоширеніших видів піску – річковий, видобуток якого здійснюється з дна річкових водойм у СМТ Безлюдівка та селищі Жихар. Мити піски дуже хороші за своїми властивостями і дуже чисті піски, фракції 0.3 до 0.5 мм.

Завдяки своїм фізико-хімічним характеристикам, цей вид найчастіше використовують як наповнювачі при приготуванні бетонних розчинів або цементних замісів для кладки. Крім того, цей матеріал дуже добре очищає будь-які рідини від домішок, тому його застосовують в очисних спорудах і фільтраційному обладнанні.

Специфічною відмінністю даного будівельного виду піщаної сировини є його підвищена схильність до усадки. Тому, при замішуванні бетонного або штукатурного розчину з додаванням річкового піску потрібно регулярно перемішувати заміс.

Річковий пісок краще використовувати для стяжки підлог і штукатурки стінок, для поліпшення якості підлог можна додавати в розчин пластифікатор і фіброволокно.

Кар'єрний (гірський пісок) 

ціна на пісок у Харкові 

Кар'єрний пісок користується не меншою популярністю в будівництві, ніж річковий завдяки своїй ціні на пісок. Виходячи з вище написаної назви, неважко буде здогадатися, що цей будівельний сипкий матеріал видобувають з пісочних кар'єрів, шляхом відкритого видобутку. У складі в кар'єрному піску часто трапляються дрібні шматочки глини і частинки пилу, що робить його більш брудним, ніж річковим.

При цьому розміри фракцій тут набагато менше - від 0.6 до 3.2 мм.

Без попередньої обробки кар'єрний пісок в основному використовують як підсипку під фундамент, чорнові роботи або основу для укладання плитки. Якщо ж цей матеріал пройшов промивання і просіювання, його також можна вільно знаходити в різних будівельних сферах, зокрема, для приготування цементних і штукатурних розчинів. Даний вид користується попитом у будівництві, у великих кількостях гірський пісок застосовується для кладки рядової червоної цегли та будь-яких інших кладочних матеріалів біла цегла , бутовий камінь , газобетон.

Морський

Найякісніший і найчистіший вид піску – це морський. Він має найширшу область використання, оскільки має чудові природні властивості. В Україні морський пісок видобувається з дна Азовського та Чорного морів, тому дуже часто містить у своєму складі сольові відкладення. У Харкові морського піску немає у нас популярною заміною є Безлюдівський митий пісок, який вважається найякіснішим піском у місті.

На сьогоднішній день, морський пісок використовують як дуже важливий складовий компонент у великій кількості різноманітних будівельних сумішей та розчинів. Крім того, його застосовують при будівництві доріг, мощенні вулиць та парків, додають при виробництві цегли тощо.

Ціна морського піску, як правило, трохи вища, ніж на інші види, оскільки технологія його видобутку є більш дорогою, до того ж вона відрізняється чудовими характеристиками.

Штучний

Як ви вже могли здогадатися, і річковий, і кар'єрний, і морський пісок – це всі природні матеріали, що утворилися природним шляхом під час руйнування тих чи інших гірських порід. Проте підвищений попит на будівельний матеріал змушує виробників шукати альтернативні рішення. Одним із таких рішень є штучний пісок.

Штучний пісок – це матеріал, який одержують за допомогою технологічного дроблення твердих порід. Зокрема, йдеться про мармур, граніт, вапняк і т.д.

Головна відмінність штучного матеріалу від натурального – мінімальний відсоток вмісту домішок та більш висока однорідність складу. Найчастіше такий пісок використовують у різних обробних роботах, а також при створенні декоративних композицій.

Доставка піску по Харкову

Своєчасна та швидка доставка піску Харків – один із ключових напрямків діяльності нашої компанії. Скориставшись нашими послугами, ви завжди зможете замовити будівельний пісок з доставкою безпосередньо на об'єкт у будь-яких необхідних вам обсягах.

Доставка здійснюється самоскидами у таких обсягах:

 • ЗІЛ від 2, 3,4, 5 м3;
 • КамАЗ від 6 до 8 м3;
 • ЄВРО КАМАЗ – 12 м3;
 • Євро КАМАЗ – 18 м3;
 • ДАФФ – 24 м3.

Доставка піску по Харкову

Швидка доставка піску

Крім того, якщо у вас є потреба у більших поставках будматеріалів, ми завжди готові запропонувати вам свої послуги на індивідуальних умовах. Якщо завжди ПДВ на пісок, працюємо як із приватними особами, так і бюджетними організаціями. Зокрема, за стабільної співпраці актуальним буде питання отримання знижок на послуги, а також отримання різноманітних додаткових послуг. Все це обговорюється безпосередньо із замовником на місці.

Більш детальну інформацію про умови співпраці можна отримати у наших консультантів, зателефонувавши за телефонами, номери яких вказані на сайті. Ми чекаємо на ваші дзвінки і завжди готові надати якісні матеріали на вигідних умовах. Вибравши нашу компанію в якості основного постачальника будматералів в Харкові, ви не помилитеся ніколи.

Дзвоніть чекаємо ваших замовлень на пісок від мішка до самоскида. 

 

 

Завантажити прайс

Пісок
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:6

Часті питання

✔ Чи здійснюєте доставку піску по Харкову?

Доставка піску відбувається машинами зил, камаз, євро камаз, фатон, татра протягом доби.

✔ Як можна зробити оплату?

Сплатити за пісок можна як готівкою по доставці, так і безготівковим платежем.


Відгуки (14)

 1. Сергей 05 июня 2021, 09:23
  Спасибо за быструю доставку песка. Буду звонить и заказывать ещё. Рекомендую эту компанию по доставке, не пожалеете!
  1. Поликарп Поликарпович 04 января 2020, 16:25
   Нужен был зил песка. Позвонил заказал, привезли. Сработали быстро и оперативно.
   1. Алексей 04 января 2020, 16:24
    Пишу отзыв с благодарностью в эту компанию. Купить песок в Дергачи оказалось тут просто и легко, в других компаниях ждал по 2-3 дня. Сказали по телефону, что здесь доставка всегда так быстро не важно куда. Буду заказывать только на этом сайте.
    1. Марианна 04 января 2020, 16:24
     Искала для нашего дома песок для песочницы Харьков пр. гагарина 43. Песок цена и севис здесь мне понравился больше всех. Заказала привезли с уславиями оплаты на месте.
     1. Георгий 04 января 2020, 16:23
      Обращался в компанию с задачей купить песок салтовка в частный сектор для строительных работ. Привезти песок смогли быстро, песка получилось много к концу сезона навено продам песок соседям.
      1. Марк 04 января 2020, 16:23
       Хотел купить песок харьков OLX попал на строй доставку привезли четко и быстро в тот же день как и заказывал. Песок качественный строители довольны.
       1. Александр 04 января 2020, 16:23
        Звонил с заказом песка в мешках, приняли четко, привезли на указанный мой день, в моё удобное время, помогли с заносом в квартиру за отдельную плату к сожалению.
        1. Алексей 04 января 2020, 16:22
         Доставляли песок зилом на дом. Заказывали по телефону с оплатой по факту. Очень просто и удобно. Нам порекомендовали эту компанию строители. Теперь мы можем порекомендовать их тоже.
         1. Анастасия 04 января 2020, 16:22
          Доставляли безлюдовский мытый песок камазом на новые дома. Заказ выполнен четко и вовремя. Спасибо.
          1. Станислав 04 января 2020, 16:21
           Беру на протяжении несколько лет песок для стяжки только тут на все обьекты. Возят качественный мытый песок четко и вовремя. Спасибо рекомендую как ответственных поставщиков песка и сыпучих материалов.
           1. Максим 04 января 2020, 16:21
            Просил при заказе песок для кладки. Привезли волшебный песок, раствор как масло не садится не плывет. Благадарю за качественный доставленный строительный материал. Будем звонить по цементу.
            1. Рита 04 января 2020, 16:20
             Цена на песок в Харькове тут самая низкая из актуальных. Заказывала неоднократно очень довольна поэтому ставлю лайк.
             1. Мария 04 января 2020, 16:20
              Заказывала строительный песок для себя. Ребят посоветовали знакомые строители. Очень довольна качеством и сервисом выполнения моего заказа. Спасибо.
              1. Сергей 04 января 2020, 16:19
               Строю частный дом, поэтому постоянно нужны большие объемы разных стройматериалов. Выбрал Строй-Доставку за то, что здесь можно в одном месте заказать все, что нужно. Очень доволен сотрудничеством.