Червона цегла в Харкові

Зв'язатися з нами

Найменування Євро Камаз
(до 5000 шт.)
 Камаз
(до 4000 прим.)
 ЗІЛ
(до 2500 шт.)
 
Цегла червона обожена,
рядова М -150
4,0 грн.
з доставкою

4.05 грн.
з доставкою

4.50 грн.
з доставкою

Цегла червона обожена,
рядова М -100
   1 шт – 3.90 грн.
з доставкою

  1 шт – 4.05 грн.
з доставкою

   1 шт – 4.45 грн.
з доставкою

Цегла (Золочів)
на піддонах

 3.90 грн з доставкою,

маніпулятором.

3.95 грн з доставки,

Маніпулятором

5.00 грн з доставкою,

Маніпулятор.

Цегла (Охтирка) М-100
від 10 тис. Фурою під кран
1 шт. – 3,80 грн.
з доставкою.
від 100 тис. Фурою під кран
1 шт. – 3,80 грн.
з доставкою.
 
Цегла червона рядова
поштучно
1 шт. – 3,80 грн.
Доставка червоної цеглини від 200 - 300 грн.   

 Газоблок ХСМ

Купити газоблок у Харкові

1400 грн м3  1400 грн м3 

Поштучно - 18 грн.

100-200-600 мм

доставка 200-300 грн 

 Газоблок UDK

Купити UDK газоблок у Харкові

1500 грн м3  1500 грн м3 

Поштучно - 55 грн.

200-300-600 мм

достатку 200-300 

 

купити червону цеглу

 

Цегла – найпопулярніший матеріал, що використовується у різних сферах промислового чи індивідуального будівництва. «Буд-Доставка» пропонує купити в Харкові червону цеглу, ціна якої значно нижча, ніж у конкурентів. У нас ви замовите виключно якісні будівельні матеріали оптом та в роздріб з доставкою. 

Цегла червона фото

На сьогоднішній день існує безліч видів будівельної цегли, які різняться між собою за складом, структурою, призначенням та основними технічними характеристиками. Серед найбільш популярних різновидів даної продукції можна виділити червону, облицювальну (лицьову), клінкерну, рядову цеглу – всі вони виготовлені з глини. Особняком серед інших різновидів стоїть силікатна цегла: у неї інший склад (пісок і вапно), але форма така сама - бруска, прямокутного паралелепіпеда.

Керамічна цегла виготовляється за допомогою випалу глиняної суміші у спеціальній печі. Колір готової моделі залежить від кольору глини, яка використовується для її виробництва. Враховуючи той факт, що в Україні найбільш поширена глина з червонуватим відтінком, керамічна цегла в Харкові, що виробляється з неї, отримала назву «червона». Звичайно, сучасні технології виробництва дають можливість отримати матеріал практично будь-якого кольору, проте купити червону цеглу все одно, як і в давні часи, залишається одним з найбільш затребуваних товарів на ринку будматеріалів.

Довга історія червоної цегли

Кладочний матеріал цегла використовується в будівництві вже не одну тисячу років, що підтверджують геологічні розкопки в усіх куточках нашої планети. Червона будівельна цегла згадувалася з часів Всесвітнього потопу в Біблії на початку розвитку усвідомленої людської цивілізації. Застосовувався в будівлях Стародавнього Єгипту та Стародавньої Італії у другому тисячолітті до н.е., в архітектурі Месопотамії та Стародавнього Риму. Технологія виробництва червоної цегли тих часів така: це зліпок із глини із соломою, укладався він на рідкий вапняний розчин із додаванням цегляної крихти. Мав форми 30-60 см завдовжки і 3-6 см завтовшки і називався «плінфа» (з грец. Plinthos – цегла).

Цегляна готика – так називався стиль кладки червоної цегли в Німеччині, яку освоювала вся Європа з кінця XII ст. на початок XVII в. Цегла поєднувалися з каменем і майоліковими та теракотовими деталями.

Наша червона цегла з'явилася за часів Іоанна ІІІ. Застосовував його Іоан Васильович для зведення храмів, якими пишався на заздрість італійських скульпторів. За всіх часів ціна доставки червоної цегли була незначною. Місто Пітер було збудовано Петром І з даного матеріалу. Під час правління Петра І до якості доставки червоної цегли належали з повною суворістю. Тоді цеглу доставляли візками, як зараз самоскидами, і висипали навалом – якщо при розвантаженні билося понад три цеглини, партію бракували. Місто на Неві і сьогодні може пишатися якісними будівлями, що говорить про довговічність і незамінну користь цегли як кладки. В даний час цегла довели до досконалості, виробляючи безліч форм, структур та відтінків, з якими можна будувати справжні шедеври архітектури.

У Харкові – місті, збудованому з червоної цеглини, – багато старовинних будинків експлуатуються і сьогодні. Знаменита борошномельна фабрика, названа будинком-гігантом, була зведена приватним підприємцем понад 135 років тому. Старий цирк, який був найбільшим цирком у Європі, теж зведений із найзатребуванішого матеріалу всіх часів та народів.

Цегла сьогодні

В Україні цегла, будучи одним із традиційних матеріалів, не програє більш сучасним будматеріалам та технологіям у конкурентній боротьбі. Цегла, хоч і поступається поступово пальму першості пористим бетонам у промисловому, житловому будівництві, продовжує широко використовуватися для малоповерхових будівель, особливо в індивідуальному приватному будівництві. 

На Заході цегла поступово відходить на периферію, займаючи при цьому специфічну нішу, яку зайняли, наприклад, вінілові платівки та паперові книги. Тепер цегла - більший елемент декору, загальної стилістики об'єкта: його використовують в основному як облицювальний матеріал, який додає будівлі особливий, вінтажний настрій (під старовину). Безліч старих (промислових, складських, житлових) будівель з червоної цеглини в європейських мегаполісах ретельно реставрують і переобладнають під офіси, торговельно-розважальні центри. Особливо популярні та престижні зараз лофти – перероблені під житло приміщення занедбаних промислових об'єктів. 

Одна із сучасних західних тенденцій – контрастне поєднання старої цегляної архітектури з хай-теком. Так, знаменитий лондонський музей сучасного мистецтва «Галерея Тейт Модерн» було перероблено зі старої електростанції та доповнено сучасною архітектурою. Ельбська філармонія в Гамбурзі – зовсім свіжий архітектурний шедевр (2017 р.) – побудована зі старого портового складу з червоної цеглини, зверху якої споруджено унікальну, фантастичну скляну надбудову у формі айсберга.

У контексті західних культурних віянь варто відзначити, що Харків – неоране поле для реконструкції занедбаних будинків під лофти. І дуже важливо, щоб у процесі переобладнання не втрачався старовинний дух, за який цінуються будинки з червоної цегли. Так, харків'яни можуть спостерігати, як згаданий будинок колишньої борошномельної фабрики з червоної цегли, пам'ятник архітектури, в рамках реставрації облицьовують чомусь білою силікатною цеглою. Порівняйте із західним підходом.

Все ж таки для нас цегла поки не стільки унікальна естетика, скільки звичайний, звичний, надійний, перевірений століттями, дідами і батьками будматеріал. 

Види та характеристики цегли

Цегла застосовується в різних сферах будівництва, тому цілком логічним є величезна різноманітність його видів і форм. Перед покупкою важливо визначитися, для чого потрібна цегла: для облицювання будинку, кладки фундаменту, внутрішніх стін або печі – для всіх цих видів робіт необхідні різні види цегли.

За призначенням цегла поділяється на:

  • Рядові (будівельні) використовують для внутрішньої кладки або зовнішньої, але під штукатурку. 
  • Лицьові (облицювальні) – для зовнішньої кладки. До них відноситься і клінкерна цегла, що використовується на об'єктах, де потрібна підвищена міцність та стійкість до «агресивних» факторів навколишнього середовища (підвищена вологість, перепади температур та ін.). 
  • Пічна цегла з підвищеною вогнетривкістю.

Ми вирішили докладно описати відмінні характеристики, на основі яких сучасні будівельники обирають ту чи іншу модель.

Порожнеча

Повнотіла – цегла, в якій немає порожнин (наскрізних отворів) або їх кількість не перевищує 13%. 

Пустотілий, навпаки, включає велике число (до 45%) порожнин, які можуть мати різні розміри і форму. Наявність порожнин дозволяє істотно скоротити загальну масу самої цегли. Це сильно знижує навантаження на фундамент під час зведення будівлі. Крім того, наявність порожнеч покращує тепло- та звукоізоляційні характеристики цегли.

Повнотіла цегла більш міцна, тому її використовують для кладки фундаменту та несучих стін. Пустотілий відмінно підходить для верхніх поверхів будівель, лицьової кладки (виконує при цьому роль утеплювача).

Конкуренція з легшими матеріалами призвела до появи поризованої цегли. При його виробництві в глиняний брусок додають солому, торф, тирсу, які згоряють під час випалу, утворюючи пори. Така цегла має більш легку вагу, відмінні ізоляційні властивості та високу міцність. При цьому поризована цегла більша за стандартну, тому зводити з неї будівлю зручніше і швидше. 

Маса та розмір

Вибираючи відповідний цегла для будівництва, потрібно особливу увагу приділяти його розмірам та масі. Сьогодні у продажу можна знайти такі параметри:

  1. Одинарна цегла: розмірами 250х120х65 мм, масою 3-3,5 кг;
  2. Півторний: розмірами 250х120х88 мм, масою 4-5,2 кг;
  3. Подвійний (або камінь керамічний): розмірами 250х120х138 мм масою 5,8-6 кг.

Для економії часу та розчину доцільно вибирати полуторну або подвійну цеглу.

Міцність

Міцність – одна з найважливіших характеристик цегли, з якої зводять несучі стіни та фундамент.

Міцність цегли означає його здатність ефективно витримувати навантаження, не деформуючись та не руйнуючись. Кожна цегла відноситься до тієї чи іншої марки - від М-50 до М-300. Чим вище число, вказане в маркуванні, тим надійнішим і міцнішим буде цегла.

Визначаючи характеристику червоної цегли, враховують два основні показники матеріалу на межу міцності, на стиск та на вигин.

У цегли марки М-100 межа міцності на стиск становить мінімум 100 кг/м2. Аналогічним способом характеристика червоної цегли визначається і для решти всіх марок.

Морозостійкість

Так як цегляні будівлі найчастіше мають безпосередній контакт із зовнішнім середовищем, велику увагу слід приділяти показнику морозостійкості матеріалу. Досвідчені муляри знають, що однією з головних причин руйнування цегляної кладки є перепади температур. Щоб уникнути цього, необхідно враховувати особливості клімату в конкретному регіоні та вибирати цеглу з відповідним показником морозостійкості.

Залежно від рівня стійкості до впливу кліматичних умов та температурами цегла випускається у маркуванні від F-15 до F-100. Цифра означає, що цегла витримує циклів тестового випробування, при якому будматеріал спочатку тримають у воді, а потім піддають впливу низької температури.

Водопоглинання

Показник водопоглинання цеглини при випробуваннях у водонасиченому стані має бути не більше 16%. При підвищеному показнику водопоглинання знижується морозостійкість цегли та підвищується теплопровідність.

Вогнетривкість

Важливий показник при виборі цегли для кладки та облицювання печей, а також об'єктів з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Вогнетривка (шамотна) цегла витримує температуру до 1800 градусів, не кришачись і не розплавляючись. Марок вогнетривкої цегли безліч: Ш-5, ША-8, ШБ-5 та ін.

Як вибрати цеглу

У гарної цегли рівні краї, серцевина більш насиченого кольору, ніж решта тіла, і він повинен брязкіт, якщо по ньому постукати. 

Якщо звук глухий - значить, цегла недопалена, бракована: у нього низька морозостійкість і підвищене водопоглинання. Будинок з такої цеглини буде холодним.

Не годяться цегла гірчичного кольору (недопалені) і почорнілі зовні, з оплавленими або деформованими краями (перепалені).

Для всіх цеглин, особливо облицювальних, важливою є відсутність вапняних вкраплень («дутиків»), т.к. вони набирають воду і згодом руйнують цеглу. Визначити їх можна по білому нальоту на поверхні бруска та наявності дрібних сколів. 

Якщо є можливість, варто розбити одну цеглу з партії, кинувши її з невеликої висоти. Якщо він розсиплеться на безліч дрібних шматків, цегла погана.

Добре б брати цеглу, яка зберігалася накритою під водонепроникним матеріалом. Це хоча б частково захистить вас від появи підступних висолів – білих плям та розлучень на вже готовій стіні.

Де купити червону цеглу

На сьогоднішній день складно знайти хоча б один будівельний магазин або оптову базу, де не пропонували б цей матеріал. Однак, коли мова заходить конкретно про вибір, то завжди з'являється маса питань, оскільки в одному місці ціна дешевша, в іншому як якість краща, а в третьому її доставляють безкоштовно. Щоб не губитися у всіх цих нюансах, краще робити замовлення у перевірених фірм, які не перший рік працюють у галузі. Якщо ви хочете купити в Харкові червону цеглу, ціна якої цілком доступна, — звертайтесь до «Буд-Доставки»! Наша компанія пропонує широкий асортимент якісних кладок та будівельних матеріалів з швидкою – оперативною від 2-3 годин – доставкою по місту та області.

Замовити вибрану модель легко. Для цього необхідно просто зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Ми чекаємо на ваші дзвінки! Актуальні ціни на момент оформлення замовлення уточнюйте у наших консультантів.

 Не чекайте – дзвоніть! Чекаємо на ваші замовлення)))


Де замовити гранвідсів у Харкові - корисна інформація щодо того, де сьогодні більшість харків'ян воліють замовляти будівельні матеріали.

 

Завантажити прайс

Червона цегла
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:9

Відгуки (4)

  1. Лариса 06 января 2020, 15:37
    Красный кирпич Харьков искала около недели, остановила выбор и заказала здесь на сайте ориентировалась на цену и то что попала на красный кирпичный завод. Принимала менеджер Марина. Доставили кирпич на следующий день как и договаривались. Доставку кирпича привезли в пачках с манипулятором отличного качества со слов строителей, как по мне кирпич как кирпич.
    1. Руслан 06 января 2020, 15:36
      Искал красный кирпич б/у в Харькове, позвонил в Строй доставку предложили новый по отличной цене не дороже старого. Привезли выгрузили самосвалом боя нет вообще. Отличный кирпич при низкой цене.
      1. Александр 06 января 2020, 15:35
        Писал отзыв в эту компанию про щебень, теперь пишу про кирпич. Беру кирпич для цоколей предпочитаю красный рядовой, кирпич отличного качества, всегда быстро доставляют от малого количества в розницу, так и самосвалами 2000-5000 иногда заказывал манипуляторами. Рекомендую как надежного поставщика строительных материалов по отличным ценам.
        1. Богдан 06 января 2020, 15:35
          Лучшая компания в городе! Реально быстро работают и привозят качественные стройматериалы. Рекомендую всем, кому важна не только низкая цена, но и качество!