Найменування | Євро Камаз | Камаз | Зіл |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Керамзит ціна за 1 м3 Фракція 5-20 (насипна густина 0.56т/м3) ![]() |
ЦІНА Керамзиту – 1200.00 грн
|
ЦІНА Керамзиту – 1200.00 грн
|
Ціна 1 м3 – 1200.00 грн
|
Керамзит-Білорусія Фракція 10-20 (насипна щільність 0.5т/м3) ![]() |
1 куб бу - 1600 грн Євро камаз по Харкову 75 0 грн . (До 12 м3/6тонн) |
1 куб б.в. - 1600 грн Камазом 7 00 грн .
|
1 куб б. у - 1600 грн Зилом від 500 грн .
|
Керамзит у мішках Мішок 20 кг. 0,33 куб. ![]() |
42 грн. Доставка керамзиту від 300 грн. |
42 грн. Доставка керамзиту від 300 грн. |
42 грн. Доставка керамзиту в мішках від 300 грн. |
Друзі, ласкаво просимо всім, кого цікавлять хороші та недорогі будматеріали. У нас ви зможете замовити фірмовий керамзит виробництва Харкова та Дніпропетровська за найбільш вигідними цінами з надшвидкісною доставкою.
Хто вигадав і довів до досконалості цей надійний, унікальний будівельний матеріал? Твердий якісний керамзит на сьогоднішній день випускають у всьому світі, у тому числі й в Україні (Харківський, Одеський керамзитний завод). Але мало хто знає, що керамзиту вже близько двох тисячоліть.
Початок його виробництва заклав давньоримський імператор Адріан, який був шанувальником будівництва в ті часи (128 рік н.е.). Багато століть пізніше технологію керамзиту розробляли вчені в СРСР та США, і вона значно змінилася порівняно з античними технологіями. Стародавні робили керамзит із пемзи та вулканічного шлаку. У відомий винахідник Хайд змішував сланець з глиняними породами й у 1918 року запатентував легкий матеріал честь свого імені – хайдит.
Сучасний, доведений до досконалості керамзит, у тому вигляді, як він є зараз, з'явився в повоєнний час. Технологія виробництва, склад матеріалу розроблено у науковому центрі «НДІКерамзит» у 1963 році шляхом проведення різних дослідів.
Сьогодні керамзит – природний та екологічно чистий матеріал, який широко використовується у будівництві як на державних об'єктах, так і у приватному секторі. Виготовляється на спеціальних підприємствах, де легкоплавка глина обпалюється печах шляхом різкого підйому температури зі 100 до 1300 градусів. Оболонка глиняної кульки при певній температурі стає газонепроникною, при цьому всередині кульки починається інтенсивне газовиділення. Не маючи виходу назовні, гази утворюють пори всередині.
У результаті виходить пористий матеріал із міцною захисною оболонкою. Така структура забезпечує виняткові властивості та характеристики, якими керамзит виділяється серед аналогічних матеріалів.
Керамзит в основному використовують як утеплювач для стін, підлог, стель, дахів, перекриттів, балконів, горищ, підвалів. Чим більш пориста структура керамзиту, тим краще його тепло- та шумоізоляційні якості. Такий теплоізолятор дозволяє зберегти до 77% тепла. Для порівняння: 10-сантиметровий шар керамзиту по теплопровідності еквівалентний метровій кладці цегли або 25 см натуральної деревини.
Не секрет, що більшість сучасних утеплювачів, які використовуються для теплоізоляції покрівлі та стін, з роками схильні до розкладання та виділення шкідливих для людини речовин. На відміну від них, керамзит є екологічно чистим та безпечним утеплювачем, який майже не розкладається. Крім того, що він чудово зберігає тепло, керамзит відрізняється вогнестійкістю, завдяки своїй інертності не взаємодіє з хімічними речовинами, має гарну звукоізоляцію і не пропускає через себе воду. Додайте до цього невисоку вартість, довговічність і ви отримаєте ідеальний заповнювач або утеплювач!
Матеріал використовують як заповнювач при виготовленні легкого бетону (у тому числі для стяжок) та керамзитобетонних блоків, які стрімко набирають популярності в Україні. Завдяки легкості та міцності керамзитобетон не тільки істотно підвищує термін служби конструкції, що зводиться, але й значно знижує навантаження на фундамент.
Вирівнювання підлог методом сухої стяжки
Сухе стягування - укладання гіпсоволокнистого листа на шар керамзиту. Метод дозволяє обійтися без цементного розчину та експлуатувати приміщення відразу після монтажу стяжки, тобто заощадити час. Завдяки керамзиту у таких підлог, до того ж до всіх плюсів, ще й хороша тепло-і звукоізоляція.
Використання керамзиту як ухиляючого шару дозволяє не тільки економно і нетрудомістко облаштувати грамотний водовідведення з даху, але й утеплити її.
Керамзит використовують для утеплення та дренажу коріння. Додавання керамзиту покращує водо- та повітропроникність ґрунту, захищає коріння від пересихання, цвілі та дрібних шкідників. Також застосовують у гідропоніці як субстрат.
Як для звичайного будівельного матеріалу – керамзит виглядає привабливо та виразно. Цю властивість використовують для оформлення доріжок, декорування клумб, квітників та ін. У продажу є фарбований у будь-які кольори керамзит, також нешкідливий. Крім того, керамзит може бути приємним та корисним ґрунтом для акваріума.
Керамзит випускають у трьох видах: щебінь, гравій та пісок. Завод з виробництва керамзиту у Харкові виготовляє керамзитні гранули 5-20 мм – вони визначаються як гравій. Також у Харкові можна купити керамзитовий пісок.
Керамзитовий пісок – продукт подрібнення більших фракцій або випалу залишків глини, використаної під час виробництва керамзиту. Також пісок одержують у процесі виготовлення гранульованого керамзиту. Розмір – до 5 мм. Застосовують як ефективний та недорогий заповнювач для легкого бетону чи інших розчинів. Крім того, керамзитний пісок широко застосовують як утеплювач при теплоізоляції підлоги, дахів і т.д.
Керамзитовий гравій – фракція найбільша (від 10 до 40 мм), з найнижчою теплопровідністю та найвищою міцністю. В основному використовують при утепленні, виготовленні керамзитобетонних блоків, а також як заповнювач під час виробництва легкого бетону. Завдяки високій структурі, керамзитовий гравій здатний значно зменшити масу готового розчину, бетону або утеплювача, а значить, і знизити навантаження на фундамент.
Керамзитовий щебінь – середня фракція розміром від 5 до 10 мм. Утворюється в результаті дроблення керамзитового гравію, тому гранула щебеню має більш незграбну, нерівну форму. Також застосовується як заповнювач при виготовленні керамзитобетону. Завдяки своїм властивостям та відносній дешевизні виробництва, цей будматеріал отримав широке застосування у сучасному будівництві. У нашому випадку доставки керамзитового щебеню до Харкова немає.
Тепер ви знаєте, що продаж керамзиту в останні роки невипадково став настільки актуальним. І не скрізь можна терміново купити потрібний обсяг керамзиту гарної якості. Але в «Буд-Доставці» ви будь-якого дня, крім неділі та Нового року, зможете придбати керамзит наступних видів:
- Найприємніші ціни;
- найбільший автопарк у постійній бойовій готовності доставити керамзит у будь-яких кількостях,
- завжди в наявності керамзит у мішках та самоскидах. Строй доставка гарантує 100% виконання замовлення на будь-яку кількість керамзиту – для вашого тепла, затишку та процвітання надалі. Телефонуйте!
Доставка продукції здійснюється в рамках робочого часу та в обсягах, необхідних замовнику. Якщо потрібно привезти матеріал за місто, ми також зможемо виконати подібне замовлення, проте умови обговорюються індивідуально. Завдяки великому автопарку сучасних вантажних автомобілів ми виконуємо замовлення точно вчасно та без затримок.
Для оформлення замовлення на покупку просто зв'яжіться з нашими операторами за вказаними телефонами. Ми завжди готові відповісти на будь-які питання та проконсультувати щодо доставки по місту та області.
«Буд-Доставка» – до ваших послуг!
Актуальні ціни на бетон у Харкові та інші будматеріали.