Керамзит у Харкові

Зв'язатися з нами

Найменування Євро Камаз  Камаз  Зіл
 
Керамзит ціна за 1 м3
Фракція 5-20
(насипна густина 0.56т/м3)

ЦІНА Керамзиту – 1200.00 грн


Доставка Євро-Камаз 750 грн.
(До 12 м3/6тонн)

ЦІНА Керамзиту – 1200.00 грн


Доставка КамАЗ 700грн.
(До 8 м3/ 4 тонн)

Ціна 1 м3 – 1200.00 грн


+ Доставка зил 500 грн.
(До 4 м3/2 тонн)

Керамзит-Білорусія
Фракція 10-20
(насипна щільність 0.5т/м3)
купити керамзит Харків

 1 куб бу - 1600 грн
Транспортування керамзиту

Євро камаз по Харкову 75 0 грн .

(До 12 м3/6тонн)

 1 куб б.в. - 1600 грн
Привіз керамзиту

Камазом 7 00 грн .


(До 8 м3/ 4 тонн)

  1 куб б. у - 1600 грн
Транспортування керамзиту

Зилом від 500 грн .


(До 4 м3/2 тонн)

Керамзит у мішках 
Мішок 20 кг. 0,33 куб.
Купити керамзит Харків

42 грн. 
75 грн.

Доставка керамзиту

від 300 грн.

42 грн. 
75 грн.

Доставка керамзиту

від 300 грн.

42 грн. 
75 грн. 

Доставка керамзиту в мішках

від 300 грн.

 

Керамзит Харків

Керамзит у Харкові

Друзі, ласкаво просимо всім, кого цікавлять хороші та недорогі будматеріали. У нас ви зможете замовити фірмовий керамзит виробництва Харкова та Дніпропетровська за найбільш вигідними цінами з надшвидкісною доставкою.

Старий добрий керамзит: небагато історії

Хто вигадав і довів до досконалості цей надійний, унікальний будівельний матеріал? Твердий якісний керамзит на сьогоднішній день випускають у всьому світі, у тому числі й в Україні (Харківський, Одеський керамзитний завод). Але мало хто знає, що керамзиту вже близько двох тисячоліть. 

Початок його виробництва заклав давньоримський імператор Адріан, який був шанувальником будівництва в ті часи (128 рік н.е.). Багато століть пізніше технологію керамзиту розробляли вчені в СРСР та США, і вона значно змінилася порівняно з античними технологіями. Стародавні робили керамзит із пемзи та вулканічного шлаку. У відомий винахідник Хайд змішував сланець з глиняними породами й у 1918 року запатентував легкий матеріал честь свого імені – хайдит.

Сучасний, доведений до досконалості керамзит, у тому вигляді, як він є зараз, з'явився в повоєнний час. Технологія виробництва, склад матеріалу розроблено у науковому центрі «НДІКерамзит» у 1963 році шляхом проведення різних дослідів. 

Як виробляють керамзит керамзит ціна Харків

Сьогодні керамзит – природний та екологічно чистий матеріал, який широко використовується у будівництві як на державних об'єктах, так і у приватному секторі. Виготовляється на спеціальних підприємствах, де легкоплавка глина обпалюється печах шляхом різкого підйому температури зі 100 до 1300 градусів. Оболонка глиняної кульки при певній температурі стає газонепроникною, при цьому всередині кульки починається інтенсивне газовиділення. Не маючи виходу назовні, гази утворюють пори всередині.

У результаті виходить пористий матеріал із міцною захисною оболонкою. Така структура забезпечує виняткові властивості та характеристики, якими керамзит виділяється серед аналогічних матеріалів.

Властивості керамзиту

 • Низька теплопровідність: керамзит добре тримає тепло у приміщенні та не пропускає холод ззовні. Практично не схильний до впливу температур, морозостійкий. Тому його широко використовують як хороший і недорогий утеплювач. 
 • Відмінні звукоізоляційні показники.
 • Не схильний до корозії, гниття, впливу грибка (цвілі), різних хімічних речовин.
 • Екологічність: у жодних умовах (перепади температур, вологості та ін.) не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище. Має повністю натуральний склад.
 • Легка вага.
 • Висока міцність.
 • Довговічність.
 • Вогнестійкість.
 • Відносна вологостійкість (але якщо керамзит увібрав воду, то віддає її повільно).

Застосування керамзиту як утеплювача

Керамзит в основному використовують як утеплювач для стін, підлог, стель, дахів, перекриттів, балконів, горищ, підвалів. Чим більш пориста структура керамзиту, тим краще його тепло- та шумоізоляційні якості. Такий теплоізолятор дозволяє зберегти до 77% тепла. Для порівняння: 10-сантиметровий шар керамзиту по теплопровідності еквівалентний метровій кладці цегли або 25 см натуральної деревини. 

Не секрет, що більшість сучасних утеплювачів, які використовуються для теплоізоляції покрівлі та стін, з роками схильні до розкладання та виділення шкідливих для людини речовин. На відміну від них, керамзит є екологічно чистим та безпечним утеплювачем, який майже не розкладається. Крім того, що він чудово зберігає тепло, керамзит відрізняється вогнестійкістю, завдяки своїй інертності не взаємодіє з хімічними речовинами, має гарну звукоізоляцію і не пропускає через себе воду. Додайте до цього невисоку вартість, довговічність і ви отримаєте ідеальний заповнювач або утеплювач!

Керамзит як заповнювач

Матеріал використовують як заповнювач при виготовленні легкого бетону (у тому числі для стяжок) та керамзитобетонних блоків, які стрімко набирають популярності в Україні. Завдяки легкості та міцності керамзитобетон не тільки істотно підвищує термін служби конструкції, що зводиться, але й значно знижує навантаження на фундамент.

Вирівнювання підлог методом сухої стяжки 

Сухе стягування - укладання гіпсоволокнистого листа на шар керамзиту. Метод дозволяє обійтися без цементного розчину та експлуатувати приміщення відразу після монтажу стяжки, тобто заощадити час. Завдяки керамзиту у таких підлог, до того ж до всіх плюсів, ще й хороша тепло-і звукоізоляція.

Керамзит при ухиленні покрівлі

Використання керамзиту як ухиляючого шару дозволяє не тільки економно і нетрудомістко облаштувати грамотний водовідведення з даху, але й утеплити її.

Вирощування рослин у керамзиті

Керамзит використовують для утеплення та дренажу коріння. Додавання керамзиту покращує водо- та повітропроникність ґрунту, захищає коріння від пересихання, цвілі та дрібних шкідників. Також застосовують у гідропоніці як субстрат.

Керамзит та ландшафтний дизайн

Як для звичайного будівельного матеріалу – керамзит виглядає привабливо та виразно. Цю властивість використовують для оформлення доріжок, декорування клумб, квітників та ін. У продажу є фарбований у будь-які кольори керамзит, також нешкідливий. Крім того, керамзит може бути приємним та корисним ґрунтом для акваріума.

Види керамзиту

Керамзит випускають у трьох видах: щебінь, гравій та пісок. Завод з виробництва керамзиту у Харкові виготовляє керамзитні гранули 5-20 мм – вони визначаються як гравій. Також у Харкові можна купити керамзитовий пісок. 

Керамзитовий пісок – продукт подрібнення більших фракцій або випалу залишків глини, використаної під час виробництва керамзиту. Також пісок одержують у процесі виготовлення гранульованого керамзиту. Розмір – до 5 мм. Застосовують як ефективний та недорогий заповнювач для легкого бетону чи інших розчинів. Крім того, керамзитний пісок широко застосовують як утеплювач при теплоізоляції підлоги, дахів і т.д.

Керамзитовий гравій – фракція найбільша (від 10 до 40 мм), з найнижчою теплопровідністю та найвищою міцністю. В основному використовують при утепленні, виготовленні керамзитобетонних блоків, а також як заповнювач під час виробництва легкого бетону. Завдяки високій структурі, керамзитовий гравій здатний значно зменшити масу готового розчину, бетону або утеплювача, а значить, і знизити навантаження на фундамент. 

Керамзитовий щебінь – середня фракція розміром від 5 до 10 мм. Утворюється в результаті дроблення керамзитового гравію, тому гранула щебеню має більш незграбну, нерівну форму. Також застосовується як заповнювач при виготовленні керамзитобетону. Завдяки своїм властивостям та відносній дешевизні виробництва, цей будматеріал отримав широке застосування у сучасному будівництві. У нашому випадку доставки керамзитового щебеню до Харкова немає.

Тепер ви знаєте, що продаж керамзиту в останні роки невипадково став настільки актуальним. І не скрізь можна терміново купити потрібний обсяг керамзиту гарної якості. Але в «Буд-Доставці» ви будь-якого дня, крім неділі та Нового року, зможете придбати керамзит наступних видів:

 1. Фракція 5-20 при насипній густині (співвідношення ваги до обсягу керамзиту) 0.56т/куб;
 2. Фракція 10-20 при насипній густині (співвідношення ваги до обсягу керамзиту) 0.52т/куб;
 3. Керамзит Харківського керамзитного заводу в мішках розміром керамзитної гранули 5-20 мм (1мішок = 20 кг/0.33 куб).

3 причини, чому варто купити керамзит у «Буд-Доставці»:

- Найприємніші ціни;
- найбільший автопарк у постійній бойовій готовності доставити керамзит у будь-яких кількостях,
- завжди в наявності керамзит у мішках та самоскидах. Строй доставка гарантує 100% виконання замовлення на будь-яку кількість керамзиту – для вашого тепла, затишку та процвітання надалі. Телефонуйте!

Доставка продукції здійснюється в рамках робочого часу та в обсягах, необхідних замовнику. Якщо потрібно привезти матеріал за місто, ми також зможемо виконати подібне замовлення, проте умови обговорюються індивідуально. Завдяки великому автопарку сучасних вантажних автомобілів ми виконуємо замовлення точно вчасно та без затримок. 

Для оформлення замовлення на покупку просто зв'яжіться з нашими операторами за вказаними телефонами. Ми завжди готові відповісти на будь-які питання та проконсультувати щодо доставки по місту та області. 

«Буд-Доставка» – до ваших послуг!  


Актуальні ціни на бетон у Харкові та інші будматеріали.

 

 

Завантажити прайс

Керамзит
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:6

Відгуки (4)

 1. Маша 06 января 2020, 15:28
  Покупала керамзит б.у. самовывозом. Спасибо получилось прилично уменьшить бюджет заливки полов.
  1. Николай 06 января 2020, 15:28
   Купил керамзит для бетона в Строй доставе, качеством доволен, Спасибо, будем обращятся еще.
   1. Роман 06 января 2020, 15:28
    Когда строил себе дом, нужен был надежный поставщик. Нашел эту фирму и постоянно с ней сотрудничал. Очень доволен.
    1. Сергей 06 января 2020, 15:27
     Наше предприятие постоянно заказывает крупные партии керамзита у этой компании. Цены лучшие в городе, и материал привозят качественный.