Утеплювач у Харкові

Зв'язатися з нами

ФотоНайменуванняЦіна, грн.
Утеплювач URSA Standart 299
Утеплювач URSA Light М11 290
Утеплювач URSA М11-50 420
Утеплювач ISOVER Класик 50мм 20,008м2 390
Утеплювач Термолайф Ейр-лайт 23 щільність 270
Утеплювач Термолайф Еколайт 30 щільність 289
Утеплювач Термолайф Еколайт 30 щільність 289
Утеплювач Термолайф Еколайт 45 щільність 340
Утеплювач Термолайф Еколайт 45 щільність 340
Утеплювач базальтовий ТЛ Еко-Фасад 135 щільність 380
Утеплювач базальтовий ТЛ Еко-Фасад 135 щільність 380
 

У будь-якому ремонті рано чи пізно настає такий момент, коли потрібно утеплювати стіни та стелю. І це неминуче для тих, хто хоче отримати комфорт та затишок у своїй оселі у зимовий період часу. На сьогоднішній день, утеплювач є відмінним засобом для утримання тепла у приміщенні та перешкодою його виходу на вулицю. Адже, за підрахунками вчених, понад 50% накопичуваного тепла в квартирі або своєму будинку йде через стіни або стелю. Таке явище може призвести до вогкості в кімнатах та появи грибка, що досить небезпечно у свою чергу для здоров'я людини.

Утеплювач для стін

Сучасний світ пропонує нашій увазі дуже багато матеріалів, які можна використовувати як утеплювач, кожен з якого має свої позитивні та негативні характеристики. Таким чином, купити утеплювач у Харкові, можна в будь-який момент і при цьому забезпечити себе всім необхідним для ремонту. Починаючи з перших холодів, людина, яка закупила якісний утеплювач для стін, відчує різницю та зможе оцінити окупність цих витрат. Адже витрати на оплату опалення стануть значно меншими, а значить, можна буде в повному обсязі спрямувати свої зусилля на утеплення всього будинку або квартири.

Утеплювач для стель

Деякі будівельники вважають, що утеплення стін цілком достатньо для того, щоб досягти комфортної температури в зимовій кімнаті. Але, як вважають вчені та фахівці високого рівня, це помилкова думка. Адже через стелю, яка була, не грамотно побудована, а також не утеплена, йде занадто багато тепла, а значить використання такого утеплювача, як базальтова вата, просто необхідне. При виборі якісного утеплювача варто звернути увагу на деякі характеристики:

  • коефіцієнт теплопровідності повинен бути якнайменше, це допоможе зберегти все накопичене тепло всередині кімнати;
  • Щоб не прокладати додатковий шар гідроізоляції, вибирайте утеплювач, який має найменший ступінь водопоглинання.
  • Дуже важливою характеристикою є рівень горючості матеріалу. Вона повинна бути безпечною і мати властивість згасання.
  • утеплювач повинен бути екологічно чистим, що виключає виділення повітря небезпечних і токсичних речовин.

Таким чином, варто відзначити, що утеплювач для стель, важливо вибирати не за ціновими критеріями, а за якісними, що стане гарантією міцного здоров'я та комфортного проживання в цьому приміщенні. Звичайно, такий показник, як ціна, відіграє дуже важливу роль, але сучасний ринок утеплювачів дозволяє з легкістю знайти відмінне рішення, що відповідає критерію ціна-якість.

Кожен будівельник хоче зробити так, щоб після завершення його робіт, можна було з гордістю відзначити своє ім'я в цьому проекті, а коли використовуються найкращі матеріали, це робити подвійно приємно.

Теплий та комфортний будинок є запорукою до успішного сімейного життя. Адже, немає нічого кращого, ніж сховатися в вітальні перед каміном від злих морозів і бути впевненим у тому, що жоден з протягів не зможе потрапити всередину твоєї фортеці.

 
 
Утеплювач
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (0)