Руберойд у Харкові

Зв'язатися з нами

ФотоНайменуванняЦіна, грн.
Склополімаст ХКП-3,0 (10м) верх 335
Склополімаст ХПП-2,0 (15м) підклад. 394
Руберойд РКК-350Б Ізо-літ (Полтава) 87
Руберойд РКП-350Б Ізо-літ (Полтава) 102
Руберит - СХ-3,5-П верхній AQUAIZOL 357
Руберит - СХ-2,0 підкладковий AQUAIZOL 431
Акваізол АПП-СХ-3,5-П (10м) 438
Акваізол СХ-2.5 15м.кв. 512
Акваізол АПП-ПЕ-3,5-П 10м.кв. 465
Акваізол ПЕ-2,0 15 м. кв. 581
 

Бюджетний матеріал, схожий на гуму, домашньому будівництві використовується понад 200 років. Завдяки технічним удосконаленням, у наш час він набув другого життя. Купити руберойд від виробника в Харкові можна за доступними цінами для різних цілей .

Опис, характеристики, застосування

Традиційно виріб представляє полотно з будівельного картону, просоченого нафтовими маслами (бітумом), закатане суміш асфальту і захисної крихти.

Виробники постачають його у рулонах площею від 10 до 20 квадратних метрів. Розмір залежить від марки виробу. Ширина рулону - 100, 1025, 1050 мм. Наклейка повідомляє дані виробника, основні параметри та технічні характеристики.

Довідка: гнучкість виробу випробовується на брусках радіусом 25 мм у різних температурних режимах. Випробування вважається пройденим, якщо на лицьовій поверхні не з'явилися тріщини.

Умовне позначення вказує найменування, призначення, вид посипання. Посипання буває трьох видів: крупнозерниста, дрібнозерниста, луската і пилоподібна.

Числове значення наводить вага одного квадратного метра картону – основи полотна. Чим воно вище, тим краще міцнісні властивості матеріалу.

Розшифровка умовного позначення:

  1. РКК - 400 - руберойд для покрівлі крупнозернистий, картон марки 400.
  2. РКП - 300 - покрівельний, пилоподібне посипання, картон - 300.
  3. РПЕ – 300 – підкладковий еластичний, картон марки – 300.
  4. РКЦ-400 - покрівельний кольоровий.

Гідроізоляційний матеріал застосовується як основне або додаткове покриття на дерев'яний або бетонний дах. Технічні умови включають норми протидії розриву, утворенню тріщин.

Довідка: щоб переконатися у водонепроникності виробу, на полотно проливається водяний струмінь під тиском 0,01 МПа протягом двох діб. Норматив присвоюється, якщо зразок не пропустив жодної краплі вологи.

Щоб розірвати виріб під маркою РКК-400, доведеться докласти зусилля в 25-26 кг. Маркування показує, що цей руберойд підходить для гаража , а також як верхній килим на плоскі і похилі дахи.

Види та призначення

Останнім часом класичний тип поповнився лінійкою продукції на синтетичній основі. Акваізол - харківський виробник, пропонує позицію таких виробів із сорока двох найменувань, сертифікованих УкрСЕПРО та ДСТУ Б.

У продажу можна знайти РКП, РПП:

  • армований;
  • броньований;
  • руберойд без крихти.

До останнього типу відноситься виріб марки РПП-300, що застосовується для ремонту зношеного покриття або як підкладка під верхній килим. Має пилоподібне посипання з тальку або крейди, що оберігає шари від склеювання. Коли потрібний руберойд для фундаменту, руберойд для гідроізоляції підлоги, беруть цю марку.

Другий вид має основу щільністю 500 грамів. Відмінна риса марки - кольорове посипання, що значно покращує експлуатаційні якості матеріалу.

Довідка: будь-який колір, крім чорного і сірого, краще поглинає сонячні промені, що впливає на довговічність виробу.

Виріб, оснащений спеціальною сіткою, випускається на склополотні, покритому бітумно-полімерним складом. Використовується для верхнього покриття бетонних, цегляних, дерев'яних поверхонь. Прослужить без ремонту 15-18 років.

Довідка: теплостійкість матеріалу випробовується температурою 80 градусів. Результат оцінюється позитивно, якщо за дві години на поверхні не з'явилося здуття, немає слідів переміщення покривного шару.

Майстри рекомендують обов'язково стелити руберойд під шифер. Матеріал позбавить будинок проникнення в нього води після дощу або танення снігів.

Всі моделі та марки просмоленої "гуми" знаходять широке застосування в ремонті та будівництві житлових будинків, господарських та побутових будівель.

 
Руберойд
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (0)