Бетон у Харкові

Зв'язатися з нами

Ціна за марками  Доставка від 4 куб - 100 грн/м3*
  Клас бетону за міцністю Марка бетону Осаду конуса, хім. добавки Од. изм-я Ціна за 1 м. куб
У 7.5 М-100

П2 (бл. 5-9)

м3 1760
В 10 М-150

П2 (бл. 5-9)

м3 1790
У 15 М-200

П2 (бл. 5-9)

м3 1860
У 20 М-250

П2 (бл. 5-9)

м3 2090
О 22.5 М-300

П2 (бл. 5-9)

м3 2170
У 25 М-400

П2 (бл. 5-9)

м3 2350
У 30 М-500

П2 (бл. 5-9)

м3 2360
  Розчин М-75 м3 1700
  Розчин М-100 м3 1800
  Розчин М-15 0 м3 2080
 
  Керамзитобетон М-100 м3 2500
  Керамзитобетон М-150 м3 2650
  Керамзитобетон М-200 м3 2800
  Керамзитобетон М-250 м3 3000
         
  Лайт М-100 м3 1890
  Лайт М-150 м3 2160
  Лайт М-200 м3 2420
 izvestkovii-rastvor  

 

Вапняний розчин (штукатурний) 

 

м3 

 

1250  

 

Купити бетон у Харкові

*Ціни за м3 бетону, доставка розраховується 100 грн м3 по Харкову.

Ми раді вітати відвідувачів нашого сайту та хотіли б розповісти, що компанія «Буд Доставка» пропонує купити бетон у Харкові в будь-яких обсягах з доставкою по місту та області. Тільки у нас ви зможете замовити якісний бетон за низькою ціною при восокій якості.

Ми постачаємо наступні різновиди будівельних матеріалів:

  • Товарний бетон: М-100, М-150, М-200, М-250, М-300, М-350, М-400.
  • Керамзитобетон: М-100, М-150, М-200, М-250.
  • Бетон лайт: М-100, М-150, М-200.

Товарний бетон – це вже готова до використання бетонна суміш, яку виготовляють на бетонному заводі. Купити заводський розчин коштує дорожче, ніж виготовити самостійно із сухої бетонної суміші. Але дорожчу ціну покупець платить саме за якість: готовий бетон виробляється за умов постійного лабораторного контролю та відповідає суворим стандартам.

Керамзитобетон - один з різновидів легкого бетону. Як наповнювач замість важкого щебеню використовують керамзит – спінену та обпалену глину. Крім легкості, матеріал має ще багато переваг: низьку теплопровідність і низьке водопоглинання, стійкість до зовнішніх факторів (морозу, вогню, корозії), екологічність.

Бетон Лайт – розчин із ще більш полегшеним складом, наповнювачем у якому виступає пінопластова крихта. Його використовують для роботи без значних навантажень. 

Вся бетонна продукція, замовити яку ви зможете через нашу компанію, виготовляється із високоякісної сировини відповідно до встановлених норм та стандартів якості. Доставка здійснюється за замовленням від 4 і більше кубів бетону.

Що важливо знати про бетон

бетон у Харкові фото

Бетон - один з найміцніших і надійніших матеріалів, що використовується ще з античних часів. Оскільки саме з нього будується фундамент, отже, можна сказати, що він має фундаментальне значення. Завдяки багатовіковому досвіду роботи з бетоном цей матеріал набув широкого застосування в сучасному будівництві. Сьогодні важко знайти хоча б одну будівельну галузь, де не потрібно було б використовувати бетонні суміші.

Ціна це важливий показник його якості, тому важливо купити бетон у перевірених постачальників такі як будівельна доставка. Ми є як виробниками там та постачальниками бетонних сумішей. Робимо цей сервіс максимально простим та якісно виконуємо усі наші завдання, поставлені Вами.  

По суті це основний матеріал для будь-якого будівництва, оскільки саме з нього будується фундамент. Завдяки екологічності та універсальності, його можна використовувати також для зведення стін, перегородок, перекриттів та інших несучих елементів каркасу.

Що ж являє собою даний матеріал, які має властивості та різновиди, а також як краще його використовувати? 

До бетону відносять кам'яні матеріали, які виготовляються штучно – шляхом застигання спеціальної мінерально-органічної суміші. Бетонна суміш складається з в'яжучої речовини, заповнювачів та води, які змішуються у певній послідовності та пропорціях. 

Склад бетону

В'яжуча речовина - це матеріал, який при додаванні води (замішуванні) утворює рідкий розчин, що поступово твердне в камнеподібне тіло. У сучасному будівництві здебільшого прийнято використовувати бетонну суміш, приготовану на цементній основі або з використанням інших в'яжучих компонентів, що мають неорганічну структуру (гіпс, вапно).

Цементна складова суміші майже ніколи не вступає в жодну хімічну дію з будь-якими з типів заповнювачів. Це забезпечує бетонному складу інертність. Як виняток можна навести в приклад лише так званий силікатний бетон, який готують шляхом обробки за автоклавним принципом.

Рецепт приготування бетону

Суміш в'яжучої речовини і води, що вийшла, у свою чергу, обволікає і склеює в єдину масу зерна заповнювача - дрібного і великого. Як дрібний використовують пісок, причому для отримання цементу високої якості важливо використовувати пісок без домішок глини, мулу, пилу, тобто митий.

Функцію великого заповнювача в сучасних бетонах виконують здебільшого різні види гірських порід (щебінь, гравій), а також виробничі відходи у вигляді шлаку, гранотсіву і т. д. Найкращим заповнювачем вважається гранітний щебінь – його використовують у виробництві високоміцного бетону, наприклад, для несучих конструкцій, мостів, монолітних будівель.

Чим більша масова частка заповнювача в бетонній суміші, тим нижча її собівартість. 

Склад та властивості бетонної суміші також дуже часто регулюють, використовуючи ті чи інші хімічні компоненти та добавки. Одні добавки можуть скоротити час затвердіння бетону, другі, навпаки, збільшити його (що є критично важливим при доставці готового розчину на будівельний об'єкт спеціальним транспортом).

Крім того, завдяки хімічним компонентам можна поліпшити міцність матеріалу, підвищити стійкість до впливу температур, зробити його пластичним при укладанні, змінити колір суміші і т.д. 

Для покращення технічних характеристик та властивостей до складу можуть додаватися різні типи модифікаторів та спеціальних добавок. Однак важливо знати, що, покращуючи одну характеристику матеріалу, конкретна добавка може погіршувати іншу, тому потрібно правильно поєднувати добавки, щоб отримати суміш із потрібними характеристиками.

Від відсоткового вмісту цементу залежать фізичні властивості будівельного матеріалу, тому, виходячи з завдань, сучасний бетон випускають декількох класів і марок.

Марки та види бетону 
ціна бетону Харків

Марка позначає межу його міцності до стиснення чи розтягування. 

Марки М-100 використовують переважно лише для підготовчих робіт. Марку М-150 можна використовувати і для підготовки, і для будівництва невеликих фундаментів, і для оздоблювальних робіт (стяжки підлоги, стінок). 

Марка М-200 - одна з найбільш популярних в індивідуальному будівництві. Міцність такого бетону достатня для виконання більшої частини робіт при зведенні, наприклад, заміського будинку, починаючи від заливання фундаменту, закінчуючи сходами, доріжками тощо. 

Марки М-250, М-300, М-350 широко застосовують у великих будівництвах. Підходить для зведення відповідальних конструкцій: монолітних фундаментів, стін, плит перекриттів та ін.

Марку М-400 застосовують для серйозних споруд, яких пред'являються особливі вимоги ГОСТа (мостові конструкції, гідротехнічні споруди та інших.). Характеризується підвищеним вмістом цементу (отже, і більшою ціною) і швидким затвердінням, тому у приватному будівництві застосовується негаразд широко. 

Крім поділу за марками, бетон класифікують також за об'ємною масою, а саме масою заповнювача. Виділяють важкі, особливо важкі та легкі бетони.

Особливо важкі бетони використовують для таких об'єктів, як ядерні реактори, АЕС.

Найпопулярнішим і найдоцільнішим для більшості будівельних робіт є важкий. Його застосовують для зведення несучих конструкцій, виробництва ЗБВ та ЗБК , у дорожніх роботах – це пояснюється його міцністю, зручністю використання та одночасно доступною ціною. 

Але варто також відзначити, що останнім часом на виробництві, поряд зі звичайним, важким бетоном на основі щебеню, все частіше стали застосовуватися альтернативні види бетону, наприклад, легкий. Він містить у собі заповнювач, що має пористу основу. Така властивість дозволяє суттєво знизити щільність та масу бетону, а значить, його тиск на фундамент при зведенні монолітних конструкцій.

Легкий бетон пластичний, що дозволяє використовувати його для виробництва складних декоративних елементів у реставраційних роботах. Його широко застосовують як для зовнішнього, так і внутрішнього оздоблення (виготовлення стяжок для підлог, перекриттів), у виготовленні стінових панелей, закладці стін тощо.

Рекомендації щодо вибору

Сучасний будівельний ринок пропонує покупцям широкий асортимент різних видів бетону. Звичайно, вибір найбільш відповідного варіанту залежить від індивідуальних особливостей і призначення майбутнього будматеріалу. Щоб правильно підібрати найбільш підходящий варіант, потрібно враховувати відразу кілька моментів: це сфера використання, фінансовий ліміт, особливості конструкції, що зводиться і так далі.

І все-таки, перше, що має важливість, це:

  • Загальна маса конструкції, що зводиться, а також показник навантаження на той тип споруди, для якого збирається використовувати конкретний вид бетону.
  • Особливості ділянки – тип ґрунту, рівень ґрунтових вод тощо.
  • Яким чином буде організована підземна та цокольна частини – чи будуватиметься льох чи підвал, буде використано стрічку чи палі.

Бетон харків

Велике значення має навантаження на споруду. Якщо, наприклад, ви збираєтеся звести заміський будинок з дерева або бруса, то для організації фундаменту цілком достатньо буде бетону марки М-250. Марка М-350 підійде для будівництва будівлі з піноблоків, а ось при зведенні будинку із силікатної або червоної цегли доцільніше взяти бетон вище М-350.

Тип ґрунту також дуже важливий. Якщо будівельний об'єкт зводиться на піщаному або скельному ґрунті, а його фундамент має стрічковий тип, то в даному випадку оптимальним рішенням буде використання бетону марок М-200 та М-250. Що ж до глиняного ґрунту, то тут оптимально вибрати марку М-350, оскільки глиняний ґрунт має свої особливості.

Шановні читачі, звертайтеся до нашої компанії, і ви завжди підберете потрібний вид, марку бетону в Харкові, замовте його за дуже вигідними цінами – вже зараз з доставкою на об'єкт протягом максимум трьох годин. Телефонуйте!

На будівельний майданчик бетон надходить у вигляді рідкої суміші та відвантажується безпосередньо у підготовлену порожнину, обмежену опалубкою. Доставка може здійснюватися спеціалізованим міксером (автобетонозмішувачем) або самоскидом у будь-які райони міста та області.

Для того, щоб замовити доставку бетону прямо зараз, вам необхідно просто зателефонувати, які вказані на сайті. Ви також можете завітати до нас за адресою: м. Харків, вул. Біологічна, 6 

Ціни можуть змінюватись. Уточнюйте актуальну вартість на бетон (Харків та Харківська область) у день замовлення за телефоном.

Ми також індивідуально можемо обговорити питання доставки товару в інші області України. Подробиці по телефону 


Як здійснюється доставка піску в Харкові та в яких обсягах? Читайте докладніше про те, як наша компанія здійснює доставку піску містом, а також які обсяги матеріалу можна замовити сьогодні. 

 

 

Завантажити прайс

Бетон
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:4

Відгуки (6)

  1. Анлрей 26 февраля 2021, 11:08
    Доставкой доволен. Компания заботится о своих клиентах. Бетон доставлен вовремя.
    1. Дмитрий 04 апреля 2020, 10:29
      Дорый день.Сколько стоит доставка в Красноград 15кубов. М-200
      1. Марина 08 января 2020, 15:34
        Саказывали бетон 3 м3 в Строй Доставке. Посоветовали марку м-250 для фундамента, очень качественный бетон и опытные водители, заехал через сад обрулил все молодые деревья.
        1. Константин 08 января 2020, 15:34
          Отличный бетон, цена в Харькове самая правельная при заявленном качестве. Заливали фундамент под дом 33.75 м3. Точный объём и отличный крепкий бетон, на утро уже застыл как камень.
          1. Сергей 08 января 2020, 15:33
            К качеству бетона отношусь серьезно. Заказываю у Марины довольно долгий срок. Работой доволен, рекомендую как качественного производителя бетона и раствора в Харькове.
            1. Дмитрий 08 января 2020, 15:33
              Недавно строил гараж. Решил построить его монолитом, поэтому нужно было много бетона. Сам бы готовил бетон несколько месяцев, поэтому заказал уже готовую смесь в этой фирме. Очень доволен!