Вугілля у Харкові | Ціна 2020

Зв'язатися з нами

Компанія буд-доставка у Харкові пропонує купити вугілля у Харкові

 • Вугілля Насіння 2.5 мм 6000 грн за тонну
 • Вугілля Горіх – 8000 грн за тонну
 • Грудка - 9000 грн за тонну

Здійснюємо доставку по Харкову та області:

 • газель від 350 грн

 • зил від 700 грн

 • камаз чи маніпулятор від 900 грн

Є вугілля в мішках Дзвоніть!

 купити вугілля Харків

АКЦІЯ до 27.02.2020 - Спец ціна тонна 5700 грн 

Компанія Cтрой-Доставка пропонує ексклюзивну пропозицію з вугілля

з Мейкубенського вугільного місцезнаходження у Харкові.

Мішок 25 кг: 

 • 190 грн опт
 • 200 грн роздріб

Доставка від 300 грн, самовивіз. Телефонуйте!

Доставка від мішка на піддоні 20 мішків по 50 кг.

Зашитий мішок вугілля масою нетто 50 кг, фракція вугілля 20-80 мм.

Телефонуйте доставка сьогодні на завтра!

Купити вугілля хорошої якості недорого в Харкові.

Якщо постало питання з пошуком якісного вугілля, то Ви на правильному шляху. Купити від мішка вугілля самовивозом чи з доставкою по Харкову з Майкубенського вугільного басейну недорого у Харкові можна у нас! Майкубенський вугільний басейн виробляє видобутку вугілля з 1825 р., на рік видобувають близько 3500 т вугілля, у планах здійснювати видобуток вугілля до 8 млн. тонн на рік, для цього підприємство проходить поетапну модернізацію. Збут вугілля здійснюють в основному в енергетичну сферу застосування

В даний час вугілля дуже набирає свої обороти по затребуваності серед населення України, власників приватних будинків завдяки якості та ціни, що не можна на жаль сказати про наше вугілля з Донбасу.

ugol_harkov

7 причин чому замовити доставку вугілля, купити вугілля Харків потрібно саме тут.

 • найкраща ціна на вугілля високоякісного у Харкові з виробництва,
 • якість вугілля без пилу 20-60 мм, 20-80 мм,
 • Наше вугілля сертифікований продукт Державною Системою Регулір,
 • сухе вугілля - зберігання вугілля в сухому складі,
 • вугілля зручне до застосування в зашитих мішках по 48-52 кг.
 • високе ККД та 100% згоряння.
 • згоряє повністю не залишаючи за собою нічого (горстка зали).

Якість Майкубенського вугілля

Це вугілля є молодим антрацитом, має марку АКО. У складі вугільної маси наявність золи щонайменше 10%, зольність може збільшуватися до 15% залежно від місця видобутку вугілля (вугільний горизонт І-Ш).

Пропоноване вугілля видобувається на горизонті 1-ї категорії, містить мінімальний відсоток золи, ніж вугільний горизонт 2-Ш, у деяких місцях зольність вугілля сягає 10%.Купити вугілля з доставкою у Харкові

На підприємстві майкубенського вугілля видобувають наступне вугілля за фракціями 20-60мм, 20-80мм, 0-150мм, 0-300мм, 50-200мм:

 • рядове вугілля 20-80 мм;
 • сортове вугілля, фракція 20-80 мм;
 • енергетичне вугілля 0 –150 мм;
 • технологічне вугілля 0-300 мм;
 • споживче вугілля 50-200 мм.

Дане вугілля термостійке і стійке до впливу навколишнього середовища. Вугілля вважаються пожежонебезпечним, але в нормальному кліматі їх можна зберігати на відкритому повітрі кілька місяців і не переживати, що вугілля від розжареного сонця загориться і призведе до пожежі. Під час горіння вугілля не виділяє сильної газоносності. Якісне майкубенське вугілля використовують не тільки для виробництва коксу, палива для металургійних печей, але й для потреб населення, для опалення своїх будинків. У зв'язку з підвищенням цін на газ, опалення будинків газом дуже дороге, тому багато хто воліє ставити твердопаливні котли у себе вдома. Так можна і будинок опалити та заощадити.

Замовляйте тільки якісне вугілля у нас на сайті: http://stroy-dostavka.kh.ua/ugol-antraczit.html

Завжди оперативна доставка вугілля в мішках до вас додому по місту Харкову та області! Наш консультант відповість на всі ваші запитання та надасть консультацію та підбере машину з доставки залежно від обсягу замовлення. Дзвоніть та замовляйте вугілля за вигідною ціною у нас! Будь-яка кількість вугілля завжди в наявності

 
Вугілля
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:0

Відгуки (7)

 1. Саша 08 января 2020, 16:00
  Очень быстро и приятно получилось купить уголь в Харькове на сайте строй-доставка. Уголь калорийный сухой горит отлично упакован по мешкам.
  1. Людмила 08 января 2020, 15:59
   В этом году поставили котел, искали где купить уголь в Люботине. Заказали уголь в этой фирме, углем и сервисом обслуживания довольны. Платила когда привезли уголь домой, горит отлично, дом прогревается быстро и тепло держит долго. Очень вам благодарна.
   1. Суджан 08 января 2020, 15:59
    Искал уголь для котла хотел купить уголь орех в Харькове, предложили 20-60 мм. Антрацит отличный, спасибо ребята большое будем обращатся к вам ещё.
    1. Маргарита 08 января 2020, 15:58
     Искала по интернету купить уголь в Мерефе, зашла на страницу с информацией об угле. Позвонила мне всё объяснили и предложили уголь на доставку 450 грн за машину на дом. Уголь в мешках очень удобен в применении, наши местные поставщики возили в том году навалом примерзло половину. Цена отличная уголь качественный. Спасибо.
     1. Руслан 08 января 2020, 15:58
      Хотел купить уголь антрацит в Харькове цена которого соответствует качеству Антрацита. Ездил, брал образцы потратил кучю времени и сделал вывоз. Уголь в Строй доставке отличного качества, упакован в зашитый мешок, отлично держит температуру и не оставляет угольной породы, то есть сгорает полностью. Быстро заказал по телефону оплатил по доставке, брал в этом году по 2 тонны 2а раза. Рекомендую!
      1. Константин 08 января 2020, 15:58
       Беру самовывозом уголь в течении зимы, приезжаю и ребята грузят мне в машину очень удобно, подъезд всегда отличный. Уголь хорошего качества температуру держит долго. Всегда сухой в закрытом складе, вес точный, рекомендую всем.
       1. Наталья 08 января 2020, 15:57
        Заказывала на Малиновку 2 тонны угля. Привезли отличный уголь запакованный в мешках по 50 кг, вес точный в фабричной упаковке, горит шикарно, породы после сгорания практически нет. Спасибо будем обращятся ещё.