Цемент у Харкові M-400, M-500

Зв'язатися з нами

Акція! Цемент Балаклія – 115 грн. від 3-х мішків 110 грн. 
Кількість обмежена.
Найменування Ціна Виробник Доставка

Цемент ПЦ 400

(Вага 50 кг.)

110 грн Балаклія фасів. Харків Газель до 2 тонн - від 190-300 грн.

Цемент

Івано-Франківськ

Пц - 400 (вага 50 кг.)

130 грн

Івано-Франківськ - 400

У Харкові цемент 400-й

Газель до 2 тонн 190-300 грн. За місто + 15 грн км. автомобіля.

Цемент ПЦ 500

 

Іванофранківськ

(Вага 50 кг.)

  140 грн - 50 кг мішок

Івано-Франківськ 500-й

Ціна на цемент у Харкові

Зил до 5-6 тонн 500-550 грн. За місто + 20 грн км. автомобіля. 

Міцний будинок пц-400 

Міцний будинок пц-400

в Харкові

Балаклія

-Іванофранківськ

69 грн. – 25 кг.
128 грн. - Мішок 50 кг.

Від 2-х мішків знижка! 

 

Камаз Від 6 до 10 тонн 900–950 грн.

За місто 20-25 грн. км завантажень. автомобіля

Цемент ПЦ2/БШ-500

Міцний будинок

Кривий Ріг

- Іванофранківськ

74 грн – мішок 25 кг.

138 грн. мішок 50 кг.

Міцний будинок 500-й

Міцний будинок цемент у Харкові

Маніпулятор з краном 600-800 грн. Тонаж 10-17 тонн.

За місто 12 грн. км вантаж.автомобіля.

Цемент Дюкергофф

Крувий ріг

М-400, М-500 пц

вага (25 кг)-(50 кг.)

80-160 грн.

Кривий ріг 400-500

Цемент Кривий ріг у Харкові

Знижки на цемент

 

Цемент Доставка у Харкові

 

Пропонуємо цемент у Харкові високої якості за вигідною ціною. Здійснюємо продаж цементних будівельних матеріалів оптом та в роздріб з доставкою у будь-який район міста та області. Завжди можна купити цемент 400 і 500-й марки за найкращими цінами, самовивозом, доставкою і навіть із занесенням цементу на поверх, будинок досвідченими вантажниками.

Цемент у Харкові та не тільки важливий елемент у будівельній сфері. Складно навіть уявити, на якому рівні сьогодні знаходилося б будівництво, якби в ньому не використовувалися матеріали, що містять цемент. Потреба доставки цементу висока, починаючи з заливки та зведення фундаменту та закінчуючи цегляною кладкою та заливки підлог – даний матеріал використовується абсолютно скрізь, у кожній галузі.

Це свого роду основа для будь-якого будівництва та ремонту. Важливо знати що саме від якості цього матеріалу безпосередньо залежатиме надійність, довговічність і цілісність будь-якої конструкції. Садова доріжка іди монолітний армопояс простоїть довго, якщо застосовувався якісний цемент у потрібних пропорціях. Крім безпосереднього застосування, цемент є складовим елементом для будь-яких видів бетону, ж/б виробів та інших будівельних розчинів. 

Цемент фотоЦіна залежить від марки та виробника. Сучасні види цементу виробляються з урахуванням високих вимог та технічних властивостей, інновацій, що дозволяє сформувати такі основні характеристики для даного матеріалу:

 • міцність - в затверділому стані, цемент є одним з найбільш міцних і надійних матеріалів, що дозволяє забезпечити цілісність конструкцій, що зводяться;
 • швидкість затвердіння - залежно від обраного маркування та пропорцій, швидкість затвердіння цементу становить від 2 до 48 годин;
 • пластичність - в'язка основа цементу дозволяє йому набувати будь-якої форми і робить його універсальним сполучним елементом;
 • стійкість до будь-яких впливів - до механічних пошкоджень, перепадів температур, підвищеної вологості повітря і т.д.

Маркування цементу та його позначення на мішках, важливий показник який треба враховувати для вибору покупки цементу для різних будівельних робіт. Ціна цементу м-400 може бути 110 грн або 130 грн різниця в літерах на мішку, так що це таке спробуємо розібратися. Область застосування цементу дуже широка та різноманітна. Його використовують для зведення будівель та стін, улаштування монолітних підлог, при формуванні різних будівельних розчинів тощо.

Для розрізнення цементу є позначення цементу:

 • Великі літери ( ПЦ, ЩПЦ ...)
 • Цифри ( ПЦ-400, ПЦ-500)
 • Цифри та літери після марки (пц-500 ДО, Пц-400 Н...)

Наочно наведемо приклад маркування цементу у таблиці.

Маркування Букви              Позначення Буквенного маркування 
 ШПЦ  Шлакопортландцемент
 ПЦ  Портландцемент
 ПЦБ  Портландцемент білий
 СПЦ чи ССПЦ  Сульфатостійкий портландцемент
 СПЦД  Сульфатостійкий портландцемент із мінеральними добавками.
 ССШПЦ  Сульфатостійкий шлакопортландцемент
 ППЦ  Пуццолановий портландцемент
 ВРЦ  Водонепроникний цемент, що розширюється.
 НЦ  Напружний цемент

 

Цифри після літерних позначень позначають марку цементу: м-300 м-400 м-500 м-600.

Літери після марки значення у таблиці:

Скорочене позначення               Розшифровка
 Д0, Д5, Д20  Відсоток мінеральних добавок у складі цементу (0, 5 та 20 % відповідно)
 Н  Цемент із нормованим складом клінкеру
 ПЛ  Пластифікуючий пластичний цемент
 Б  Швидкотвердіючий компонент у складі цементу
 ГФ  Гідрофобізований цемент

При виборі даного будівельного матеріалу, важливу увагу варто приділити якості враховувати маркування, марку і виробника. Одним із основних показників якості цементу є його ціна. Фірмовий та високоміцний будівельний матеріал не може коштувати надто дешево, проте надмірно завищені показники ціни також не є гарантією максимальної якості.

Купуйте цемент у перевірених постачальників такі як Строй доставка, ми більше 15 років займаємося продажем та доставкою цементу. У нашому прайсі на цемент є продукція Кам'янець-Подільського цементного заводу, Балаклівського та Івано-Франківського. 

Поради щодо вибору

Щоб переконатися в якості матеріалу, що купується, необхідно не тільки перевірити цілісність самої упаковки, але і перевірити, чи має вона заводське маркування виробника, на якій вказані технічні дані і компоненти. Крім цього, важливе значення у визначенні якості цементного матеріалу, що купується, є перевірка на схильність до утворення грудок які теж бувають різні.

Експрес перевірка цементу візуально за 2-10 хвилин

 1. За радянських часів перевіряли цемент рукою. Візьміть деяку кількість речовини в руку і стисніть її кулаком. Якщо цемент якісний і був виготовлений нещодавно, він просто висиплеться між пальцями, а ось старий і залежався на складі - стане грудкою.
 2. Грудки в мішку позначають стеження цементу або попадання вологи. Якщо грудку стиснути пальцями і легко розламати то продукт придатний до використання, інакше зіпсованого цементу грудки жорсткі, а при їх розломі залишаються гострі уламки.
 3. Товар також перевіряється приладами - контрактометрами. 
 4. І нарешті спосіб, що займає 5-15 хвилин на 100% перевірку якості цементу. Необхідно трохи лужної мінеральної води типу Поляна квасова або Borjomi зміщувати з цементом вимішати і надати форму у вигляді коржика. Якщо цемент якісний коржик буде грітися і застигне через 10-20 хвилин, цемент низької якості схоплюватиметься через 1 годину і не буде грітися.

Щоб перевірити якість оригінального заводського цементу, не відкриваючи упаковку, достатньо звернути увагу на дату виготовлення та порівняти її з терміном придатності. Пам'ятайте, що найбільш вираженими властивостями має свіжий, нещодавно виготовлений цемент. Чим довше він знаходиться на зберіганні, тим суттєвіше знижуються його технічні характеристики. Сильний цемент – свіжий цемент.

Де купити?

Вирішивши купити дійсно фірмовий цемент Харків ціна та якість якого будуть мати оптимальний показник – звертайтесь за допомогою до нашої компанії. Ми зможемо забезпечити доставку цементу та інших будівельних матеріалів оптом та в роздріб. Щоб отримати більш детальну інформацію про ціни та умови оформлення замовлення, зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, що вказані на сайті.

Чому потрібно купити цемент?

 • Якісний цемент за низької ціни.
 • Завжди свіжий цемент
 • Оперативна доставка цементу
 • Зручна форма оплати (готівка безготівка) готівкою без передоплат на місці водію.
 • Різне фасування по 25, 50 кг.
 • Занесення цементу в будинок або поверх досвідченими вантажниками.

Історія походження цементу.

Найдавніший цемент, якщо його можна так називати, почали застосовувати 3000-4000 років до нашої ери в Єгипті, Китаї, Римі, Мексиці у вознесенні великого Єгипетського лабіринту, Китайської стіни і фундаментом найдавніших споруд. До складу цементу входили гірські породи - глина, вулканічний попіл, дроблені обпечені шматочки глини та вапна. Згодом історія цементу розвивалася, але довгий час сполучним матеріалом для червоної цегли, білої цегли, бутового каменю застосовувався у складі гіпсу та вапна – повітряне вапно. 

У 16-17 столітті з розвитком судноводства для будівництва портів був потрібний новий цемент водостійкий, стійкий до води і в 1754 році в Англії якийсь Д Сміт у процесі випалу вапняку винайшов такий будівельний матеріал. У тій же Англії 1796 Д. Паркером був запатентований ролан-цемент який здатний схоплювати як на суші так і у воді.

У 1807 академік В.М. Севергін шляхом випалу мергелю створив цемент перевершуючий Ролан-Цемент за його характеристиками й у 1854 року у СРСР було побудовано перший завод із виробництва портланд цементу і до 1900 років біля СРСР існували діючі 62 заводи з продуктивністю цементу в 1.6 мил. тонн на рік. Цей показник був лідируючим у світі. У процесі Другої світової війни заводи були зруйновані, виробництва довелося налагодити з нуля, але до 1962 року виробничі показники цементу повернулися в провідне русло.      

Замовити цемент можна за телефоном. Телефонуйте нам прямо зараз і ми проконсультуємо вас з усіх питань!

PS До речі, консультація надається абсолютно безкоштовно!


Як я можу дізнатися ціну на гранвідсів у Харкові  - почитайте користь статтю про те, які ціни сьогодні на будівельні матеріали у нашому місті і як не помилитися у вартості послуги. 

 

Завантажити прайс

Цемент
 
Оцінка: 5/5 Кілкість:4

Відгуки (2)

 1. Дорин Виктор 06 января 2020, 15:25
  Зделали на высоком уровне доставку цемента для строительства дачного поместья, отличного качества материал с точным сервисом.
  1. Антон 06 января 2020, 15:24
   Мы занимаемся ремонтами в квартирах клиентов. Давно искали ответственного и надежного поставщика стройматериалов и нашли его в лице этой фирмы. Рекомендую!