Що вибрати гіпсокартон чи ОСБ?

Автор: СтройДоставка

Кожен з нас не з чуток знайомий з таким поняттям як ремонт. Це дуже трудомісткий процес в очікуванні бажаного результату. Для того щоб отримати саме те, що ви хочете, необхідно ретельно підготуватися, а саме – грамотно підійти до питання вибору матеріалів. Те саме стосується будівельних робіт, де від обраного матеріалу безпосередньо залежить весь результат роботи. Чим якіснішим буде обраний вами будівельний або оздоблювальний матеріал, тим якіснішим і довговічнішим буде результат.

Сьогодні, на ринках та базах будівельного приладдя та обладнання ви можете вибрати якісний матеріал за досить доступними цінами. При виборі необхідного матеріалу необхідно враховувати факт використання того чи іншого матеріалу, для яких цілей він вам необхідний, адже не завжди матеріали, які використовують для внутрішнього оздоблення приміщення, можна застосовувати у зовнішніх обробних роботах.

Так що ж вибрати гіпсокартон чи ОСБ?

Основними матеріалами, що використовуються як у будівельних, так і в оздоблювальних роботах є  гіпсокартон та плити осб. І той і інший матеріал є дуже якісним та практичним у роботі. Що вибрати гіпсокартон або ОСБ - це одне з найбільш часто задаваних питань. Відповідь на нього дуже проста, все залежить від того для яких цілей ви купуєте цей матеріал.

Гіпсокартон, як і осб чудово справляється з таким завданням як будівництво додаткових перегородок, вирівнювання стін, створення додаткових елементів внутрішнього декору (ніші, полички тощо). Але існує низка відмінностей, які необхідно враховувати при виборі того чи іншого матеріалу. Якщо вам необхідно забезпечити шумоізоляцію, або зробити додаткову основу для підлоги або даху, то з даним завданням краще впорається ОСБ, який також чудово тримає тепло.

Плити осб найчастіше використовують для внутрішніх оздоблювальних робіт. А якщо вам потрібен матеріал, який буде використовуватися для приміщень з підвищеною вологістю (кухня, ванна) і для зовнішньої обробки приміщення, краще використовувати гіпсокартон. Крім того, даний матеріал є не тільки вологостійким, а й вогнетривким.

За допомогою гіпсокартону ви зможете перетворити свою стелю, внісши в нього індивідуальний дизайн, і просто додати різноманітності в інтер'єр, створюючи додаткові перегородки або ніші для декору, все залежить від вашого бажання та фантазії. Обидва матеріали зручні у використанні, тому вибір завжди залишається лише за вами. Головне пам'ятати про те, що вибираючи практичний та якісний матеріал, ви гарантовано отримаєте бажаний результат.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити