Цементний розчин для кладки своїми руками

Автор: СтройДоставка

Незважаючи на той факт, що будівництво вважається дуже складною наукою та ремеслом, при належному підході цілком реально виконувати найпростіші будівельні роботи. Важливо тільки мати певний багаж знань у тому чи іншому питанні, а також точно дотримуватися тих рекомендацій, які дані професіоналами.

Наприклад, приготування цементного розчину для цегляної кладки – це не такий вже й складний процес, особливо якщо ви трохи знаєтеся на всіх його тонкощах і знаєте, «чого і скільки класти». Однак, не варто надто легковажно ставитися до цієї справи, оскільки якість розчину має першорядну важливість у надійності майбутньої кладки.

Перше, що потрібно вибрати – це слушний варіант цементу. Цемент є основним в'язким компонентом у розчині, тому саме від нього залежатиме міцність майбутнього з'єднання. На сьогоднішній день виробники випускають велику кількість різних марок цементу.

Існує думка, що найкраще використовувати марку розчину, відповідну марці цегли, з якої будуватиметься кладка. Наприклад, якщо ви будуєте стіну з цегли марки 100, то і цемент для розчину найкраще взяти 100-го маркування. З одного боку, подібне рішення реально має місце. Однак, тут не потрібно вдаватися до крайнощів. Наприклад, дуже часто для оформлення фасадної частини будівлі майстра використовують цеглу марки 350. Природно, брати для нього розчин з цементу такої ж марки - абсолютно нерозумна і безглузда витрата грошей.

Немалое значение в качестве раствора играет и соблюдение правильной пропорции составных компонентов. Здесь можно встретить очень много разных мнений – некоторые говорят, что лучше всего делать соотношение цемента к песку 1:3, другие настаивают на том, что оптимальной пропорцией является 1:4. И все же, как показывает практика, самое лучшее сочетание – это 1:3,5. То есть, на 2 ведра цемента используется 7 ведер песка.

Щодо води, то тут все суто індивідуальне. Зазвичай воду додають поступово і паралельно розмішують цемент з піском до стану однорідної маси. Досвідчені майстри кажуть, що ідеально замішаний розчин повинен бути по консистенції схожим на сметану. Якщо у вас є стаціонарна бетонозмішувач, то найкраще скористатися нею. Якщо ж подібної техніки немає, можна зробити все і вручну, використовуючи звичайну лопату.

Подивіться, як роблять розчин професіонали:

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити