Цементний розчин для кладки - властивості та характеристики

Автор: СтройДоставка

Сучасне будівництво використовують різні нові технології зведення об'єктів та будівель. Тим часом ніхто ще не відмовляється від старої доброї цегляної кладки, за допомогою якої можна досить швидко побудувати надійний і довговічний будівельний об'єкт будь-якої складності - від гаража на дачі, до багатоповерхової будівлі.

Не секрет, що основним компонентом цегляної кладки, крім самої цеглини, є розчин. Це та сполучна речовина, яка в процес застигання забезпечує надійне з'єднання цегляних блоків між собою, роблячи їх практично монолітною конструкцією. Існує різні види розчинів кладки, проте найбільш популярним є саме цементний. До цементного розчину для кладки висувається низка певних вимог, описаних ГОСТом. Зокрема це жорсткість, пластичність, економічність, а також відсутність довільного опади.

Показник жорсткості вказує на те, наскільки буде просаджуватися розчин у процесі затвердіння. Для визначення даних характеристик використовується спеціальний метод, завдання якого полягає в тому, щоб визначити рівень конусного гравітаційного осаду розчину за 60 сек.

Крім того, хороший розчин повинен мати помірну пластичність. Це означає, що суміш повинна проникати в пори цегляних блоків, однак, при цьому не бути занадто рідкою, інакше просто втратить свою фору.

Що впливає на якість кладкового розчину?

Якість розчину залежить не тільки від правильно підібраних пропорцій складових компонентів, а й від їхньої якості. Зокрема, дуже важливо вибирати тільки якісний цемент, пісок та інші компоненти розчину, щоб готова суміш виконала покладені на неї завдання.

Саме тому, якщо ви вирішили не купувати вже готовий розчин, а зробити заміс самостійно, вам знадобляться хороші будівельні матеріали.

У місті Харків, цемент, пісок, щебінь, цегла та інші будматеріали для кладки ви зможете замовити у нашому інтернет-магазині. Вибирайте необхідний обсяг продукції та замовляйте її доставку по місту та області прямо зараз. Ми виконаємо замовлення швидко та якісно!

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити