Євроруберойд - практичне рішення за невеликі гроші

Автор: СтройДоставка

Похід за купівлею покрівельних матеріалів - це завжди ціла епопея. А якщо в цих самих матеріалах ще й не дуже добре розумієшся, то й взагалі пиши пропало. У магазинах продавці зазвичай рекомендує той товар, який їм швидше потрібно продати, а не той, який справді добрий. При цьому, дуже часто, багато хто думає, що найкращий покрівельний матеріал цей той, який має найвищу ціну. А ось і ні - насправді, навіть відносно дешевий матеріал для даху часто має настільки хороші та якісні характеристики, що можна порівнювати його з більш дорогими аналогами.

Взяти хоча б такий матеріал, як євроруберойд. Всі ми пам'ятаємо, як раніше дуже популярним покрівельним матеріалом був звичайний руберойд, який розкочували по поверхні даху та заливали гарячим бітумом. Проте, він мав низку істотних недоліків, чому і попит на руберойд поступово знизився. І ось недавно на ринку з'являється новий, більш удосконалений вид руберойду, який багато хто прозвали євроруберіодом. Що ж це за такий товар і звідки в ньому такі цікаві особливості? Давайте розумітися.

 

Що таке євроруберойд

 

Євроруберойд – це звичайний руберойд, який увібрав у собі всі найкращі характеристики і позбавився своїх «дитячих болячок», на які раніше грішили багато господарів. Сучасний матеріал набагато якісніший і надійніший, а також має чудові характеристики. Завдяки своїй структурі, волокна євроруберойду ефективно затримують вологу, а також не бояться нагрівання чи перемерзання. Крім того, вони мають високий ступінь міцності на розрив і на удар, тому ніяка гілка, що випадково впала, з дерева не прорве ваше покрівельне покриття.

Як заявляють виробники, орієнтовний термін служби цього покриття складається не менше 12-15 років. Перевірити це поки що не вдається, оскільки товар з'явився на ринку порівняно недавно, однак, враховуючи його характеристики та властивості, у заявлені цифри віриться цілком.

Зручність укладання також можна сміливо занести у плюс матеріалу. Зокрема, якщо існує необхідність розрізати або вирізати певний шматок євроруберойду, ви легко зможете зробити це за допомогою звичайних промислових ножиць або ножа. І все це при тому, що фактична вартість даного матеріалу на порядок нижча за цінники на ту ж бітумну черепицю або металочерепицю. Звичайно, для елітного котеджу або таунхаусу євроруберойд не зовсім підійде, а ось покрити їм дачу або сільський будиночок цілком можна. Ось як це роблять професіонали:

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити