Історія гіпсокартону у будівництві

Автор: СтройДоставка

 

Купити гіпсокартон у Харкові за супер вигідною ціною можна у компанії "Стройдоставка", ми гарантуємо оперативну доставку в найкоротші терміни.

Гіпсокартон Харків

Гіпсокартон - це об'ємний лист з певними розмірами, з обох боків знаходиться картонний лист, а всередині між ними гіпсове тісто. Листи бувають різних розмірів: довжина 2-5м, ширина 1,2м, товщина 6-25мм. Гіпс - екологічно чистий матеріал, який вміє дихати і тим самим підтримує вологість у приміщенні. Є універсальний, вологостійкий, арочний та вогнестійкий гіпсокартон, це різні види гіпсокартону, їх властивості трошки відрізняються. 

Існують записи, що гіпс використовували ще 3700 року до нашої ери. Гіпсом обробляли стіни в гробницях у пірамідах і він досі зберігся, це унікально та доводить довговічність матеріалу, ним розмальовували стіни гробниць.

Греки використовували гіпсокартон і дали йому назву "Гіпрос", пізніше почали його використовувати і римляни, які принесли знання про гіпсокартон до Європи. У ХV-му столітті європейці називали цей матеріал "штукатуркою Парижа" і часто застосовувався для оштукатурювання внутрішніх та зовнішніх поверхонь стін. Однак справжня історія застосування гіпсокартону почалася в 1894 році в Америці, коли Огаст Секкет запатентував новинку в будівельному світі, матеріал складався з 10 шарів паперу, проклеєних між собою гіпсом. Даний лист гіпсокартону вже готовий до фарбування або поклейки шпалер, проте на початку минулого століття гіпсокартон удосконалили на використання всього 2 листи з'єднаних між собою гіпсом і придумали загорнутий край.

У 1959 році німецька фірма "БРАТИ КНАУФ" розпочала виробництво сучасного гіпсокартону, це світовий бренд на даний момент і широко використовується у ремонтах. Гіпсокартон обшивають стіни, стелі, перегородки, арки, об'ємні арки, виглядає шикарно і недорого виходить у закупівлі.

Властивості гіпсокартону:

- Екологічно чистий матеріал;
- вологостійкий;
- вогнестійкий, у складі міститься агроволокно, що підвищує опір до спалаху;
-еластичний, гнучкий (належить до арочного гіпсокартону). Купити гіпсокартон будь-якого виду за вигідною ціною легко, заходь до нас на сайт та замовляй вже зараз на сайті або за телефонами у розділі контакти.

Менеджер відповість на всі запитання та надасть вам повну консультацію, скільки краще аркушів взяти та на скільки квадратів, допоможе підібрати профілю для монтажу. Замовляйте зараз та отримуйте знижку на комплексні замовлення! Оперативна доставка по місту та області. Дякую, що вибираєте нас!

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити