Як підвищити міцність бетону

Автор: СтройДоставка

Як підвищити міцність бетонуНеможливо уявити якийсь сучасний процес будівництва без застосування в ньому  бетону . Даний матеріал користується підвищеним попитом з тієї причини, що незважаючи на очевидну простоту, має надміцні властивості, які дозволяють конструкції протистояти всіляким негативним факторам.

Відмінні характеристики будівельного матеріалу запобігають впливу механічних сил і дозволяє витримувати будь-які кліматичні умови та навантаження. 

Для того, щоб підвищити міцність бетону, тим самим збільшуючи експлуатаційний термін будови, фахівці пропонують скористатися деякими порадами. Завдяки їм можна в кілька разів підвищити стійкість матеріалу. На даному етапі будівельники виділяють три основні варіанти, які можуть зробити бетон міцнішим і надійнішим.

  • Використання при замішуванні розчину цементу містить мінімальну кількість мінеральних добавок. Вибираючи цей варіант необхідно пам'ятати, що у ефективність заходів безпосередньо впливає цінова категорія цементу.
  • Збільшення міцності матеріалу шляхом збільшення В/Ц. Домогтися цього можна, якщо використовувати більше цементу. Цей спосіб вважається більш економічним та практичним.
  • Застосування спеціальних добавок, що сприяють зміцненню матеріалу. У їх числі пластифікатори та прискорювачі. Використання додаткових хімічних добавок підвищує стійкість матеріалу до низьких температур та впливу вологи. Прискорювачі процесу затвердіння підвищують міцність, тому що скорочується час перебування розчину у в'язкому стані, тим самим знижується кількість пор, що утворилися.

Для того щоб зробити правильний вибір і не помилитися з кращим варіантом, необхідно звертати увагу на технологічну ефективність матеріалу для певних умов. Слід брати до уваги марку бетону, щільність розчину, якість добавок та призначення майбутньої конструкції.

Іноді експерти будівельного процесу радять не обмежувати одним із перерахованих вище способів збільшити міцність бетону. У деяких випадках допустиме поєднання способів.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити