Як приготувати бетон бетономішалкою

Автор: СтройДоставка

Як приготувати бетон бетономішалкоюБетон  - це універсальний будівельний матеріал, без якого неможлива реалізація жодного будівельного об'єкта як у промисловому масштабі, так і в приватному процесі. Якщо необхідно замісити невелику кількість розчину, можна впоратися без спеціального технічного оснащення.

А щодо великих обсягів бетону, то тут ручним методом замішування не обійтися, тому доводиться використовувати бетонозмішувач. Сьогодні будівельний ринок пропонує потенційному споживачеві різноманітний вибір моделей цього пристрою.

Це говорить про те, що суспільство зацікавлене у придбанні обладнання, що дозволяє без труднощів зробити бетон.

Для того, щоб самостійно зробити розчин і не використовувати сторонню допомогу, необхідно знати кілька основ, завдяки яким виконання процесу стане доступним і простим. По-перше, слід розуміти, з чого складається бетон.

Основний складник матеріал

Основною складовою матеріалу є в'яжуча речовина. Як його виступає цемент. Також тут присутній наповнювач - пісок або щебінь, вапно, спеціальні добавки та вода. Кожен із інгредієнтів виконує певну функцію. Співвідношення інгредієнтів впливає на міцність готового матеріалу, його щільність та фракцію. Тому розчин замішувати необхідно з урахуванням очікуваного результату.

Якість бетону залежить не тільки від правильної кількості основних складових, але і від правильного замісу сировини. Для того, щоб отримати розчин ідеальної консистенції, слід скористатися бетонозмішувачем. Сьогодні існує два основних варіанти міксера - гравітаційної дії та примусового.

Незалежно від того, який варіант обладнання ви віддали переваги, технологія виробництва бетону ідентична. Закладка компонентів має здійснюватися за рівнем скорочення їх густини. Так виходить, що очищену рідину потрібно заливати останньою.

Змішування інгредієнтів не повинно припинятися доти, доки маса не матиме однорідну консистенцію. Фахівці рекомендують стежити за станом лопатей, оскільки їхня деформація призводить до неякісної роботи бетономішалки.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити