Як вибрати Керамзит?

Автор: СтройДоставка

Керамзит є універсальним будівельним матеріалом. В результаті випалу глини в доменній печі при використанні високої температури виходить керамзит. Пориста структура матеріалу робить керамзит матеріалом, який поєднує теплозберігаючі і звукоізоляційні властивості. Ці якості роблять керамзит незамінним у випадках, коли необхідно утеплити підлогу, перекриття, мансарду або дах. Якість керамзиту впливає на ефективність його властивостей при експлуатації. Варто згадати і про те, що керамзит є абсолютно екологічно чистим і природним матеріалом, що додає йому додаткових характеристик, чого не скажеш про інших, утеплювачів синтетичного характеру. Завдяки подібним властивостям можна сміливо сказати, що керамзит – це ідеальний, чистий та безпечний матеріал, який використовують у житлових спорудах.

Щоб вибрати справді якісний матеріал, не полінуйтеся та вимагайте у продавця сертифікати, які гарантують якість сировини. Однак у наш час не завжди можна довіряти тому, що викладено в документах. Тому, купуючи матеріал, обов'язково звертайте увагу на те, в яких умовах зберігається і як транспортується керамзит. Так як велика кількість керамзиту здатна вбирати вологу, то при зберіганні обов'язково повинні бути дотримані умови зберігання, які не допускають проникнення вологи до сировини. Як тільки матеріал хоч трохи відволожився, якість його властивостей помітно знижуються. Не купуйте керамзит на базах, де він насипом розсипаний на землі без навісу. Також варто звернути на цілісність матеріалу. Якщо структура гранул у процесі транспортування була пошкоджена (розкришилася), це однозначно вплине на його якості.

Для покупок шукайте великих постачальників, які мають прямий вихід на завод-виробник. Ланцюжок такого зв'язку досить короткий, щоб виключити можливість різного роду пошкодження матеріалу. У таких продавців завжди можна знайти матеріал, який відрізнятиметься за розміром фракції, а сам керамзит зберігатиметься у закритому складі.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити