Дізнайтеся який бетон міцніший?

Автор: СтройДоставка

Бетону відводиться ключова роль не тільки при закладці фундаменту для різного типу будівель та споруд, також використовують цей матеріал при встановленні паль або будівництва безпосередньо стін. Будівельний ринок сьогодні пропонує у Який бетон міцнішийвільному доступі великий асортимент матеріалів, зокрема кілька різновидів бетону. Вибираючи його марку потрібно керуватися не лише ціновою політикою того чи іншого матеріалу, але насамперед показниками його міцності, характеристиками та рекомендованою сферою застосування. Від того, якому виду бетону ви віддасте перевагу, безпосередньо залежить термін експлуатації об'єкта будівництва, тому обов'язково потрібно враховувати який бетон за ціною і який міцніший.

Показники міцності основних марок бетону та область їх рекомендованого застосування

  • Бетон марки М100 потрібно застосовувати при створенні будівельних елементів, які не є основними для поглинання навантаження. Для несучих стін краще вибрати міцніший вигляд. М100 може підходити для укладання автомобільних стоянок, пішохідних тротуарів.
  • Бетон марки М150 не сильно відрізняється від попереднього виду за рівнем міцності та стійкості, тому може використовуватися з такою ж метою.
  • М200 використовується у цехах з виробництва бетонних плит. Також може служити покриття для автомобільних доріг, які розраховані на малу інтенсивність руху.
  • Бетон марки М250 має аналогічну сферу застосування і за рівнем міцності такий самий. Але тут може трохи більше зазначатися експлуатаційний термін.
  • Марка М300 найчастіше використовується для створення стрічкового фундаменту. Також його показники відповідають для сходових майданчиків у висотних будинках. Використовується цей бетон і як перекриття для доріг, які орієнтовані на великі навантаження.
  • Бетон марки М350 є більш витривалим та міцним, ніж попередня позиція. Використовується для створення автомагістралей і для монолітних фундаментів.
  • М400 - ідеальний варіант для всіх типів фундаменту, у тому числі багатоповерхових будівель. Також його застосовують для створення підлог, які мають на увазі високе навантаження, наприклад на промислових підприємствах.
  • Одним з найбільш міцних та стійких видів бетону є марка М450. Застосовується для створення найбільш серйозних споруд, міцних стін. Чи здатний витримувати величезні навантаження.
  • Лідер за ступенем міцності – М500. Має найвищі показники міцності, довговічності та стійкості до різних механічних та кліматичних особливостей. Використовується для будівництва хмарочосів. Витримає будь-які екстремальні умови.
Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити