Який марки бетон потрібний для стрічкового фундаменту

Автор: СтройДоставка

Фундаментальна опора - основа будь-якої будови, яка забезпечує тривалий термін її експлуатації за умови правильного виконання. На нього розраховане все навантаження, яке передбачає будівля чи споруда.Який марки бетон потрібний для стрічкового фундаменту

Найчастіше цьому виду віддається перевага при приватній забудові невеликих будинків. Головним матеріалом для будь-якого фундаменту, зокрема стрічкового, є бетонна суміш. Ця сировина має потенціал витримувати серйозні навантаження та вплив агресивного середовища, але навіть такий простий матеріал, як бетон може мати кілька різновидів, що відрізняються між собою показниками міцності, а також вимогою до його складу. Тому при створенні основи для свого будинку багато людей прагнуть дізнатися про те, який марки бетон потрібен для стрічкового фундаменту, щоб він бездоганно виконував покладені на нього завдання.

Вибираючи марку матеріалу для застосування в приватних цілях, професіонали рекомендують враховувати нижченаведені показники:

  • передбачувану масу споруди чи будівлі;
  • загальні навантаження на фундамент;
  • за рахунок чого буде виконуватись зміцнення опори;
  • вид ґрунту.

Фахівці, які розуміються на будівельній справі рекомендують під стрічковим фундаментом створювати бетонний прошарок, який не повинен становити менше 10 сантиметрів. Для цього можна розглядати бетонну суміш марки М100 і вище.

Якщо потрібно спорудити компактну споруду, то можна сміливо вибирати бетонний розчин марки М200. У її складі знаходяться речовини, які сприяють швидкому застиганню, а також такий наповнювач як щебінь. При необхідності звести невеликий житловий будинок із дерева, можна довіряти бетону марки М250. Він упорається з покладеною на нього функцією виконання опори. Габаритніші будівлі, які припускають серйозну масу, тим самим створюючи посилену вагу на фундамент, краще забудовувати на опорній конструкції, яка створена при використанні бетону марки М350. Він має характеристики особливої ​​міцності через наявність у складі граніту. Так само він стійкий до різних проявів кліматичних особливостей, не сприйнятливий до надлишку вологи та низьких температур.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити