Який пісок найкращий для бетону?

Автор: СтройДоставка

Будівництво власного будинку чи дачі – це хоч і довгий, але досить цікавий та захоплюючий процес, особливо якщо ви берете у цьому безпосередню участь. Що може бути краще за те, що зроблено своїми руками? У будь-якому будівництві важливо пам'ятати одну річ – це уважний підбір матеріалу та ретельний прорахунок пропорцій робочих розчинів. Найнеобхідніший у будь-якому будівництві матеріал це, звичайно ж, бетон.

У будівництві бетон використовується починаючи від укладання фундаменту, закінчуючи зведенням стін та оздоблювальними роботами. Також бетон широко застосовується при облагородженні території та встановлення огорожі. Як бачимо –  бетон є основою всього будівництва.

Але для того, щоб бажаний результат було досягнуто в планований термін, необхідно мати під рукою якісні матеріали та обладнання. Для цього необхідно не тільки уважно розрахувати пропорції для приготування робочого розчину, але й матеріали, з яких він готуватиметься, потрібні найякісніші.

Для того, щоб приготувати якісний бетон, необхідні такі складові як:

Якщо всі компоненти будуть підібрані грамотно і уважно дотримані пропорції під час приготування розчину, ви отримаєте якісний та практичний бетон. Варто звернути увагу, що кожен складовий компонент повинен вибиратися грамотно. Досить важливу роль у приготуванні гарного бетону відіграє пісок.

Який пісок краще для бетону залежить від того, для яких цілей вам потрібен цей розчин.

Для приготування бетону використовую такі види піску:

  • кар'єрний;
  • річковий;
  • морський.

Кожен вид піску відрізняється не лише місцем його добування, а й своїм складом. Тому, щоб визначитися з вибором піску для певної марки бетону, необхідно в першу чергу враховувати область його використання та спосіб кладки. Найякісніший бетон для будівельних робіт отримують з використанням річкового піску, оскільки завдяки своєму складу він не потребує додаткових обробок.

Тому, якщо вам потрібен хороший розчин і надійний, міцний результат роботи, річковий пісок є обов'язковим компонентом у приготуванні вашого бетону. Від кар'єрного та морського пісків, які перед використанням необхідно додатково обробляти, річковий відрізняє ще й ціна. Вартість його трохи вища. Але, якщо вам потрібен надійний результат, то краще не заощаджувати на матеріалах.

Вибираючи якісні складові, ви не тільки отримуєте хороший бетон, але й практичний, надійний і довговічний, а головне, бажаний результат своєї роботи.

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити