Пенодіатомітова цегла

Автор: СтройДоставка

Пенодіатомітова цеглаОстаннім часом у сучасному будівництві стали використовувати велику кількість різних нових матеріалів, які за своїми властивостями та характеристиками багато в чому перевершують своїх попередників. Одним з таких матеріалів є пенодіатомітова цегла.

Це будівельний матеріал, який є блоком для зведення стін різних об'єктів. При розмірах 246х122х64 мм пенодіатомітова цегла може виконувати відразу кілька функцій:

  • Несучий елемент конструкції;
  • Обкладинка для стін;
  • Теплоізоляція

Якщо ви використовували у своїй роботі клінкерну цеглу, то з пенодіатомітовим у вас не виникне жодних складнощів, оскільки їх властивості та сфера застосування практично ідентичні. Укладання пенодіатомітової цегли здійснюється на традиційну сполучну суміш у вигляді цементно-піщаного розчину або спеціального термостійкого клею. Якщо цей матеріал використовується як основа для каміна або будинкової печі, то як сполучний елемент використовують глину.

Склад матеріалу: кремній, алюміній, залізо та інші матеріали.

Переваги матеріалу

У пенодіатомітової цегли існує, як мінімум, кілька різних характеристик, які можна віднести до відчутних переваг даного матеріалу. Одна з таких характеристик – це, безумовно, вогнетривкість. Саме для цих цілей він і створювався, оскільки довгий час на ринку будівельних матеріалів практично не було гарної вогнетривкої цегли. Багато хто використовував для цих цілей шамотну цеглу, проте судячи з відгуків будівельників зі стажем, у цієї цегли є величезна кількість недоліків. А ось пенодіатомітова цегла має куди більшу кількість переваг, але і при цьому, коштує порівняно недорого.

Якщо шамотна цегла мала велику вагу, то пенодіатомітова легша за неї як мінімум, у два з половиною рази, при збереженні такого ж показника стійкості до дії відкритого вогню та температури.

Ще один великий плюс - це здатність, що несе. За цією характеристикою пенодіатомітову цеглу можна порівняти хіба що з силікатною, проте, знову ж таки, її вартість є значно нижчою. За рахунок більш високої несучої здатності пенодіатомітова цегла здатна витримувати підвищені навантаження.

До речі, якщо ви захочете замовити його або будь-який інший вид цегли з доставкою по Харкову, звертайтесь до компанії «Буд-Доставка». Ми зможемо запропонувати вам найкращі умови та найнижчі ціни на будь-які види будівельних матеріалів, а також підвеземо їх на об'єкт у необхідній кількості. Звертайтесь!

Авто Ціна

Зил до 5 м3

 

від 500 грн.

 

Камаз до 9 м3

від 650 грн.

Євро камаз до 12 м3

від 700 грн.

Екскаватор навантажувач JSB

хв 3 години 1500 грн.

Вантажники (навантаження, знесення, підйом)

Договірна

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити