Чому пітніють пластикові вікна?

Автор: СтройДоставка

Чому пітніють пластикові вікна?Коли ви міняєте свої старі дерев'яні вікна в будинку на пластикові, то сподіваєтеся, що тепер турбот по догляду за цим елементом вашої квартири чи будинку істотно поменшає. Однак, досить часто буває так, що вже через деякий час багато власників вікон ПВХ стикаються з проблемою запотівання скла, що завдає великого дискомфорту і створює безліч неприємностей.

Насправді запотівання вікна – це процес цілком звичайний і природний. Коли скло починає «плакати», це означає, що у вас на поверхні вікна утворюється конденсат. Враховуючи той факт, що пластикові вікна мають дуже хорошу герметичність, то не дивно, що різниця температур та вологості із зовнішньої та внутрішньої сторони вікна буде максимально висока. Додатковими перешкодами нормального повітрообміну приміщення з навколишнім середовищем є навісні стелі, відсутність нормальної вентиляції в кімнаті, а також вінілові шпалери.

Рішення проблеми

Існує кілька простих рішень, які допоможуть вам позбутися запотівання пластикових вікон. Перший і найпростіший вихід із ситуації – це регулярне провітрювання. Якщо кожен день приділяти цій процедурі хоча б 2-3 хвилини, то це допоможе у вирішенні вікон, що «плачуть». Однак, влітку провітрювати вікно легко, а ось взимку відкрите вікон на кілька хвилин може істотно знизити температуру в квартирі і створити додатковий дискомфорт. Тому як альтернативний варіант вирішення проблеми можна використовувати спеціальні вентиляційні клапани. Багато сучасних виробників ПВХ вікон обладнують свою продукцію такими клапанами. Якщо ви тільки маєте намір замовити вікна, то обов'язково поцікавтеся у продавця про наявність таких клапанів.

Якщо ж у вас не було таких клапанів, а вікна вже встановлені, тоді вас врятує функція мікроповертриння. Сьогодні будь-яка сучасна модель ПВХ вікон має таку опцію. Вона полягає в тому, що при повороті віконної ручки на 45% вікно відкриється на невелику відстань. Цієї відстані буде достатньо для того, щоб прибрати запотівання, але при цьому сама квартира не встигне переохолодитися.

Вікна на кухні

Кухня - це специфічне приміщення у всій квартирі. Саме тут концентрується найбільш висока вологість через постійну пару від варіння або смаження продуктів. Саме тому фахівці віконники рекомендують встановлювати на кухню моделі ПВХ вікон з подвійним склопакетом. Двокамерні вікна істотно знижується ймовірність утворення конденсату, тому ваше скло на кухні не буде «потіти».

Влад: (057) 761-85-19
(093) 761-85-19
(067) 584-77-65
(099) 388-31-40

(057) 756-99-86
(095) 406-46-56
(097) 372-80-81
(093) 766-51-89

Замовити